OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W niedzielę Wigry kontra Znicz
6 sierpnia 2010, 14:52

W niedzielę ( 8 sierpnia) kolejny drugoligowy mecz piłkarzy suwalskich Wigier. Tego dnia o 17.00 podopieczni Marka Witkowskiego podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach spadkowicza z pierwszej ligi- Znicz Pruszków. Goście wygrali w pierwszej kolejce na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 3:1. Natomiast gospodarze zremisowali 1:1 z Nadarzynem, a w środę, ale już w Pucharze Polski, wygrali z tą samą Stalą 1:0.Piłkarze Wigier proszą o gorący doping. Jak przyznają, aktywna postawa kibiców bardzo pomogła im w wygraniu środowego meczu.Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

W niedzielę ( 8 sierpnia) kolejny drugoligowy mecz piłkarzy suwalskich Wigier. Tego dnia o 17.00 podopieczni Marka Witkowskiego podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach spadkowicza z pierwszej ligi- Znicz Pruszków. Goście wygrali w pierwszej kolejce na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 3:1. Natomiast gospodarze zremisowali 1:1 z Nadarzynem, a w środę, ale już w Pucharze Polski, wygrali z tą samą Stalą 1:0.

Piłkarze Wigier proszą o gorący doping. Jak przyznają, aktywna postawa kibiców bardzo pomogła im w wygraniu środowego meczu.

Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media