OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W niedzielę Wigry kontra Znicz
6 sierpnia 2010, 14:52

W niedzielę ( 8 sierpnia) kolejny drugoligowy mecz piłkarzy suwalskich Wigier. Tego dnia o 17.00 podopieczni Marka Witkowskiego podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach spadkowicza z pierwszej ligi- Znicz Pruszków. Goście wygrali w pierwszej kolejce na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 3:1. Natomiast gospodarze zremisowali 1:1 z Nadarzynem, a w środę, ale już w Pucharze Polski, wygrali z tą samą Stalą 1:0.Piłkarze Wigier proszą o gorący doping. Jak przyznają, aktywna postawa kibiców bardzo pomogła im w wygraniu środowego meczu.Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

W niedzielę ( 8 sierpnia) kolejny drugoligowy mecz piłkarzy suwalskich Wigier. Tego dnia o 17.00 podopieczni Marka Witkowskiego podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach spadkowicza z pierwszej ligi- Znicz Pruszków. Goście wygrali w pierwszej kolejce na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 3:1. Natomiast gospodarze zremisowali 1:1 z Nadarzynem, a w środę, ale już w Pucharze Polski, wygrali z tą samą Stalą 1:0.

Piłkarze Wigier proszą o gorący doping. Jak przyznają, aktywna postawa kibiców bardzo pomogła im w wygraniu środowego meczu.

Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media