OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W Pucharze Polski z Chojniczanką. Kadra Wigier
23 lipca 2012, 07:58

W najbliższą środę (25.07.2012 r.) o godzinie 18:00 Wigry zmierzą się w Suwałkach z Chojniczanką Chojnice. Stawką meczu jest awans do I rundy Pucharu Polski.

Rywal suwalczan występuje w zachodniej grupie II ligi. W końcowej klasyfikacji sezonu 2011/2012 uplasował się na 9. miejscu. W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski zespół z Chojnic pokonał po rzutach karnych Jarotę Jarocin 2:2 (pd. k. 5-4).

Bilety na to spotkanie będzie można nabyć w środę od godziny 10:00 w kasie stadionu przy ul. Zarzecze. Ceny biletów: normalny – 8zł, ulgowy – 4 zł.

Ze względu na to, że gospodarze spotkań zostali wskazani dopiero kilka dni przed meczem, klub nie miał możliwości spełnienia wymogów formalnych dla zorganizowania imprezy masowej. Dlatego też spotkanie to można będzie obejrzeć wyłącznie z nowej trybuny od ul. Zarzecze – 990 miejsc.

Przypomnijmy, że podopieczni Donatasa Venceviciusa w rundzie przedwstępnej rozgrywek rozgromili w Sokółce Sokoła aż 6:0. Środowa potyczka to przedostatni sprawdzian przed startem nowego sezonu II ligi. Pierwszy mecz o ligowe punkty już 4 sierpnia. Rywalem będzie beniaminek – Siarka Tarnobrzeg.

Kadra Wigier na mecz z Chojniczanką Chojnice:

Karol Salik, Mateusz Grabowski, Kamil Lauryn, Łukasz Sołowiej, Adrian Karankiewicz, Krystian Słowicki, Patryk Gondek, Mariusz Łapiński, Przemysław Jastrzębski, Paweł Grudziński, Tomasz Tuttas, Maciej Kisiel, Adam Pomian, Filip Pilichowski, Jakub Cesarek, Damian Sobolewski, Paweł Omilianowicz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media