OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę gramy z Motorem
12 sierpnia 2010, 11:37

Kolejny mecz piłkarzy drugoligowych Wigier. W sobotę o 17.00 suwalczanie podejmą na własnym stadionie spadkowicza z I ligi- Motor Lublin. Goście fatalnie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki II ligi. Przegrali dwa mecze, 0:2 z Resovią Rzeszów i 1:2 z Nadarzynem. Wigry zanotowały dwa remisy, po 1:1 z Nadarzynem i Zniczem Pruszków.Wszystko na to wskazuje, że w sobotę Wigry będą mogły liczyć na bardzo gorący doping swoich kibiców. Po krótkiej przerwie, zwiera szyki klub kibica biało- niebieskich. Fani przygotowali naprawdę ciekawą oprawę spotkania. Zapraszają też wszystkich do dopingowania Wigier w swoim sektorze. W czasie meczu odbędzie się nie tylko tradycyjny konkurs kibica z nagrodami, ale także krótka licytacja oryginalnej koszulki Wigier, z której dochód zostanie przeznaczony na przygotowanie oprawy kolejnego meczu. Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grundwaldzkiej.

Kolejny mecz piłkarzy drugoligowych Wigier. W sobotę o 17.00 suwalczanie podejmą na własnym stadionie spadkowicza z I ligi- Motor Lublin. Goście fatalnie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki II ligi. Przegrali dwa mecze, 0:2 z Resovią Rzeszów i 1:2 z Nadarzynem. Wigry zanotowały dwa remisy, po 1:1 z Nadarzynem i Zniczem Pruszków.

Wszystko na to wskazuje, że w sobotę Wigry będą mogły liczyć na bardzo gorący doping swoich kibiców. Po krótkiej przerwie, zwiera szyki klub kibica biało- niebieskich. Fani przygotowali naprawdę ciekawą oprawę spotkania. Zapraszają też wszystkich do dopingowania Wigier w swoim sektorze. W czasie meczu odbędzie się nie tylko tradycyjny konkurs kibica z nagrodami, ale także krótka licytacja oryginalnej koszulki Wigier, z której dochód zostanie przeznaczony na przygotowanie oprawy kolejnego meczu. Kibicom przypominamy, że wejście na stadion tylko od strony ulicy Grundwaldzkiej.


UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media