OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę mecz z Jagiellonią
10 maja 2012, 11:00

Piłkarze suwalskich Wigier podejmą w sobotę (12 maja) w meczu towarzyskim występującą w polskiej ekstraklasie Jagiellonię Białystok. Mecz rozpocznie się o 19.00 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze.

Prowadzona przez byłego reprezentanta Polski Tomasza Hajtę Jagiellonia zajęła w zakończonych właśnie rozgrywkach T- Mobile Ekstraklasy 10. miejsce. Do wyróżniających się piłkarzy drużyny z Białegostoku należał Maciej Makuszewski, który będzie miał teraz szansę przypomnieć się suwalskim kibicom. Młody pomocnik trafił bowiem do Jagiellonii właśnie z Wigier. W barwach klubu z Białegostoku wystąpią też inni dobrze znani z występów w ekstraklasie piłkarze. Jagiellonia jest bowiem w fazie roztrenowania i mecz w Suwałkach będzie jednym z elementów tych zajęć.
Natomiast Wigry grają towarzysko, bo w sobotnio- niedzielnej kolejce II ligi pauzują. O punkty powalczą dopiero 16 maja w meczu wyjazdowym ze Stalą Rzeszów i 19 maja u siebie z Garbarnią Kraków.

Wstęp na sobotni mecz Wigier z Jagiellonią będzie biletowany. Przedsprzedaż biletów (w cenie tych na mecze drugoligowe) rozpocznie się w piątek (od 11.00 do 19.00) w kasie na stadionie przy Zarzeczu. Bilety będzie można także kupić w dniu meczu (od 11.00).
Nie muszą się o nie starać posiadacze karnetów na mecze Wigier. Będą one bowiem  uprawniały także do wejścia na sobotni mecz.
Uwaga! Przy zakupie biletu oraz przy wejściu na stadion wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media