OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę trzeci sparing
14 lipca 2011, 08:46

W sobotę (16 lipca) trzeci i ostatni sprawdzian piłkarzy Wigier. Suwalczanie zagrają towarzysko w litewskim Mariampolu z FC Alytus. Uwaga, zmieniła się godzina rozpoczęcia tego spotkania. Mecz zacznie się o 11:00 czasu polskiego, a nie jak wcześniej planowano o 18:00.Nowy sezon suwalczanie zainaugurują 20 lipca wyjazdowym meczem Pucharu Polski z trzecioligowym Mazurem Karczew. Rywal suwalczan ma za sobą pierwsze spotkanie kontrolne. Zremisował w nim bezbramkowo z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W sobotę (16 lipca) trzeci i ostatni sprawdzian piłkarzy Wigier. Suwalczanie zagrają towarzysko w litewskim Mariampolu z FC Alytus. Uwaga, zmieniła się godzina rozpoczęcia tego spotkania. Mecz zacznie się o 11:00 czasu polskiego, a nie jak wcześniej planowano o 18:00.

Nowy sezon suwalczanie zainaugurują 20 lipca wyjazdowym meczem Pucharu Polski z trzecioligowym Mazurem Karczew. Rywal suwalczan ma za sobą pierwsze spotkanie kontrolne. Zremisował w nim bezbramkowo z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media