OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę wszyscy na stadion
3 kwietnia 2014, 21:28

Po remisie 2:2 w Puławach biało-niebieskich czeka ważny mecz na własnym boisku. W sobotę, o 16:30 podopieczni Donatasa Venceviciusa podejmą Stal Mielec.

Zespół z Mielca zajmuje obecnie 8 pozycję w tabeli z 38 punktami na koncie. Warto wspomnież, że Stal po rundzie jesiennej zajmowała wysoką, drugą lokatę. Podopieczni Włodzimierza Gąsiora słabo weszli w rundę, przegrywając trzy pierwsze mecze. Stal wygrała dopiero tydzień temu, na własnym boisku, z Garbarnią Kraków.

Jak donosi Oficjalna Strona Stali, w drużynie panuje plaga kontuzji. W Suwałkach na pewno nie pojawią się Kamil Kościelny i Maciej Domański, a występ Kamila Raduljego i Krystiana Getingera stoi pod dużym znakiem zapytania.

Jesienią biało-niebiescy na otwarcie stadionu w Mielcu zremisowali 1:1. Bramkę na wagę punktu zdobył Kamil Wenger. Spotkanie to obejrzało wtedy około 7000 widzów.

W Wigrach sytuacja kadrowa nieco się polepszyła. Do treningów wrócili już Bartosz Bujalski i Bartosz Widejko, a do dyspozycji trenera jest już nowy nabytek biało-niebieskich Jakub Bartkowski. Za czwartą żółtą kartkę otrzymaną w Puławach pauzować będzie Artur Bogusz. Do pełni zdrowia powoli wracają już David Makaradze, Marcin Tarnowski i Karol Drągowski, gorzej wygląda sytuacja Mateusza Romachowa, który pauzować będzie jeszcze co najmniej dwa tygodnie.

Bilety na sobotnie spotkanie kupować można w piątek, w godzinach od 10.00 do 18.00  oraz w dzień meczu od 10.00 do rozpoczęcia drugiej połowy spotkania w kasach stadionu od ulicy Zarzecze.

– Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na sobotnie spotkanie ze Stalą Mielec – powiedział Kamil Wegner. My jako piłkarze na pewno zagwarantujemy walkę o 3 punkty i mamy nadzieję, że zrobimy następny krok w kierunku upragnionego celu. Mamy nadzieje ze doping z Motorem był tylko przedsmakiem tego co bedzie działo sie w najbliższym meczu. Liczymy na wasze wsparcie.

Serdecznie zapraszamy na stadion! Pomóżmy piłkarzom w walce o I ligę!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media