OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę z Olimpią, w środę z Bangą
7 lutego 2014, 19:44

Dwa sparingi czekają biało-niebieskich w ciągu najbliższych dni. W sobotę suwalczanie zagrają w Zambrowie, z tamtejszą Olimpią, natomiast w środę, w Mariampolu, nieplanowany wcześniej mecz towarzyski z Bangą Gargzdai.

W sobotę, o 12.00, suwalczanie zmierzą się, ze swoim drugoligowym rywalem Olimpią Zambrów, na boisku ze sztuczną nawierchnią w Zambrowie, na którym najprawdopodobniej podopiecznym Donatasa Venceviciusa przyjdzie grać wiosną. Jesienią, przy Zarzeczu, biało-niebiescy okazali się zdecydowanie lepsi od Olimpii, pokonując zambrowian 3:1, po dwóch bramkach Davida Makaradze i trafieniu Piotra Karłowicza. Olimpia traci obecnie sześć punktów, do miejsca dającego utrzymanie w drugiej lidze. Klub z Zambrowa pozyskał paru nowych piłkarzy, wśród których jest również Rafał Darda, były piłkarz Wigier. Dotychczasowe trzy sparingi zambrowianie wygrywali wysoko, 10:1 z FC Leszowolą, 2:1 ze Zniczem Biała Piska i 6:1 z Promieniem Mońki.

– Sobotni mecz z Olimpią zapowiada się bardzo ciekawie – uważa Donatas Vencevicius. – Będzie próbą sił przed wiosennym, ligowym już spotkaniem, które zostanie rozegrane na tym samym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

W Zambrowie na pewno nie pojawi się przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 19 Mateusz Żebrowskii oraz Bartosz Widejko, który ma zerwane wiązadło skokowo – strzałkowe i na boisku nie zobaczymy go przez minimum sześć tygodni.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media