OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę mecz Jagiellonia – Wigry
11 lipca 2011, 07:26

Występująca w ekstraklasie Jagiellonia Białystok będzie kolejnym sparingpartnerem piłkarzy suwalskich Wigier. Z chęcią rozegrania meczu zwrócili się do suwalskiego drugoligowca przedstawiciele białostockiej drużyny. – Chociaż mieliśmy trochę inne plany, to jednej z najlepszych polskich drużyn nie odmawia się – powiedział Donatas Vencevicius, trener Wigier. Mecz Jagiellonia – Wigry odbędzie się w najbliższą środę o 17:00 w Białymstoku.Jagiellonia, po porażce 0:2 z Irtyszem Pawłodar, właśnie pożegnała się z Ligą Europejską. Wigry, które przygotowują się do rozgrywek o mistrzostwo II Ligi, w swoim pierwszym meczu kontrolnym zremisowały 0:0 z litewskim Tauras Taurogi. To zespół, który sposobi się do do dwumeczu Ligi Europejskiej z holenderskim Den Haag.

Występująca w ekstraklasie Jagiellonia Białystok będzie kolejnym sparingpartnerem piłkarzy suwalskich Wigier. Z chęcią rozegrania meczu zwrócili się do suwalskiego drugoligowca przedstawiciele białostockiej drużyny. – Chociaż mieliśmy trochę inne plany, to jednej z najlepszych polskich drużyn nie odmawia się – powiedział Donatas Vencevicius, trener Wigier. Mecz Jagiellonia – Wigry odbędzie się w najbliższą środę o 17:00 w Białymstoku.

Jagiellonia, po porażce 0:2 z Irtyszem Pawłodar, właśnie pożegnała się z Ligą Europejską. Wigry, które przygotowują się do rozgrywek o mistrzostwo II Ligi, w swoim pierwszym meczu kontrolnym zremisowały 0:0 z litewskim Tauras Taurogi. To zespół, który sposobi się do do dwumeczu Ligi Europejskiej z holenderskim Den Haag.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media