OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę mecz w Iławie
12 maja 2009, 10:59

Do zakończenia rozgrywek II ligi pozostało już tylko 5 kolejek. W środę o godzinie 17.00 Wigry Suwałki zagrają na wyjeździe z Jeziorakiem Iława. Rywal jest teoretycznie zespołem słabszym (zajmuje miejsce spadkowe i nie wygrał od 3 kolejek) i desperacko szuka punktów by uniknąć spadku. Aby myśleć o spokojnym utrzymaniu, gracze trenera Kaczmarka powinni ten mecz wygrać. Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE oraz LIVE SMS z tego spotkania. Zapraszamy do udziału.

Klub z Iławy znalazł się w II lidze dzięki zwycięskim barażom z Unią Tarnów. Obecnie, podopieczni trenera Andrzeja Błaszkowskiego nie mają jednak wielu powodów do radości, gdyż znajdują się na 15. miejscu w tabeli oznaczającym spadek do III ligi. Gospodarze tego meczu radzą sobie jednak całkiem nieźle na własnym terenie (zdobyli tam 19 punktów ze swoich 25, stracili zaledwie 15 goli). Najskuteczniejszym graczem Jezioraka jest Wojciech Figurski (8 goli).

Suwalczanie będą chcieli zapewne zrewanżować się za jesienną porażkę 0:2 w Suwałkach. Zadanie to będzie nieco utrudnione, gdyż z powodu urazów nie zagrają: Michał Danilczyk i Sebastian Radzio. Argumentem przemawiającym za Wigrami jest nie tylko sytuacja w tabeli, ale i gra na wyjazdach. Nasi piłkarze wiosną jeszcze nie przegrali na obcych boiskach. Miejmy nadzieję, że po tym meczu, passa ta zostanie podtrzymana.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media