OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę mecz z Siarką Tarnobrzeg
25 marca 2013, 15:39

Już w środę podopieczni trenera Donatasa Venceviciusa rozegrają zaległe spotkanie 18. kolejki II ligi wschodniej. Biało-niebiescy zmierzą się na własnym stadionie z drużyną Siarki Tarnobrzeg.

Po dobrym początku rundy wiosennej Suwalczanie mają nadzieję na kolejny dobry wynik, wygrana w meczu pozwoli odskoczyć najbliższym rywalom na 7 punktów. Piłkarze z Tarnobrzega to obecnie ostatnia drużyna w tabeli z 12 punktami na koncie. Mimo zajmowanego miejsca to ambitny i groźny zespół. W swoich szeregach mają doświadczonych zawodników takich jak: Jarosław Piątkowski, Łukasz Cichos czy znany z występów w GKS Bełchatów i Odrze Wodzisław Jacek Kuranty. Do tej pory piłkarzom Siarki nie udało się jeszcze wygrać spotkania na boisku rywala. Mecz w Suwałkach będzie pierwszym oficjalnym występem w rundzie wiosennej podopiecznych Artura Kupca (oba poprzednie spotkania zostały również przełożone).

Pierwszy mecz między obiema drużynami został rozegrany jesienią i zakończył się wynikiem 0:0. Po meczu piłkarze Wigier czuli duży niedosyt ponieważ zdecydowanie przeważali w meczu, ale nie udało im się tego udokumentować. Mamy nadzieję, że tym razem znajdą sposób na pokonanie bramkarza Siarki.

Historia spotkań:

2012.08.04  Siarka – Wigry 0:0

Nasz rywal:

Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg został założony w 1957 roku. Do największych sukcesów klubu zalicza się 2 sezonowy pobyt w 1 lidze (dzisiejsza ekstraklasa) w sezonach 1992/93, 1993/94. Drużyna z Tarnobrzega może poszczycić się kilkoma znanymi wychowankami: Mariusz Kukiełka (20 krotny reprezentant kraju z 3 bramkami na koncie), Jacek Zieliński (obecnie trener Ruchu Chorzów).

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.15 na Stadionie Miejskim w Suwałkach. Zapraszamy na tekstową relację z tego spotkania w dziale WIGRY LIVE!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media