OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę pierwszy sparing
29 czerwca 2014, 15:30

Na testach wciąż pozostaje sześciu piłkarzy, którzy w najbliższą środę będą mieli szansę pokazać się w sparingu z innym beniaminkiem I ligi – Pogonią Siedlce.

Umowy z klubem najprawdopodobniej podpisze dwóch młodzieżowców Bartosz Biel oraz pochodzący z Suwałk Maciej Wasilewski. Zbigniew Kaczmarek cały czas przyglądał się będzie obrońcy Maciejowi Wichtowskiemu oraz napastnikowi Michałowi Millerowi. Sztab szkoleniowy po meczu towarzyskim z Pogonią zdecyduje również o przyszłości dwóćh bramkarzy Hieronima Zocha i Damiana Primela. W poniedziałek w Suwałkach powinni pojawić się jeszcze dwaj piłkarze z ekstraklasowym doświadczeniem.

– W najbliższych dniach zamierzamy pozyskać dwóch piłkarzy, mających na swoim koncie występy w ekstraklasie – mówi Dariusz Mazur. – Nie należy się sugerować dotychczasowymi doniesieniami prasowymi. Przy dokonywaniu transferów najważniejszy jest spokój. Chcemy najpierw załatwić wszelkie formalności, a następnie poinformować kibiców o naszych  wzmocnieniach przed nadchodzącym sezonem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media