OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę Wigry grają w Pucharze Polski
2 sierpnia 2010, 14:22

Mecz piłkarskiego Pucharu Polski w Suwałkach. W środę (4 sierpnia) o 17.00 Wigry podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze jednego ze swoich ligowych rywali- Stal Rzeszów. Będzie to spotkanie rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski. Zwycięzca awansuje do I rundy tych rozgrywek, w której czekać będą rywale z I ligi.Przypomnijmy, że w rundzie przedwstępnej suwalczanie pononali na wyjeździe 4:0 Orła Wierzbica. Stal awansowała bez gry. Wygrała walkowerem z Motorem Lublin. Dotychczasowy bilans drugoligowych starć Wigier i Stali jest remisowy. W minionym sezonie mecze zakończyły się wynikami 2:2 i 4:4.Mecz w środę o 17.00. Kibicom przypominamy, że na stadion można wchodzić jedynie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Ceny biletów: 10 zł normalny i 6 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny. Posiadacze karnetów na mecz wchodzą za darmo.

Mecz piłkarskiego Pucharu Polski w Suwałkach. W środę (4 sierpnia) o 17.00 Wigry podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze jednego ze swoich ligowych rywali- Stal Rzeszów. Będzie to spotkanie rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski. Zwycięzca awansuje do I rundy tych rozgrywek, w której czekać będą rywale z I ligi.

Przypomnijmy, że w rundzie przedwstępnej suwalczanie pononali na wyjeździe 4:0 Orła Wierzbica. Stal awansowała bez gry. Wygrała walkowerem z Motorem Lublin. Dotychczasowy bilans drugoligowych starć Wigier i Stali jest remisowy. W minionym sezonie mecze zakończyły się wynikami 2:2 i 4:4.

Mecz w środę o 17.00. Kibicom przypominamy, że na stadion można wchodzić jedynie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Ceny biletów: 10 zł normalny i 6 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny. Posiadacze karnetów na mecz wchodzą za darmo.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media