OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę z Okocimskim
16 sierpnia 2010, 14:51

Może do czterech razy sztuka. W środę po raz czwarty o ligowe punkty w tym sezonie zagrają na własnym boisku piłkarze suwalskich Wigier. Ich przeciwnikiem będzie Okocimski Brzesko. Kibice w Suwałkach wciąż czekają na pierwszą wygraną w II lidze, bo w trzech poprzednich spotkaniach Wigry tylko remisowały. Chociaż suwalczanie zgromadzili do tej pory tylko trzy punkty, to Okocimski ma jeszcze gorszy bilans. W trzech meczach zdołał zdobył tylko jeden punkt. Warto jednak pamiętać, że w poprzednim sezonie ekipa z Brzeska zajęła wysoką czwartą lokatę w tabeli II ligi wschodniej. Okocimski był wtedy lepszy od Wigier także w bezpośrednich konfrontacjach. Wygrał z suwalczanami 2:1 u siebie i 1:0 na wyjeździe.Mecz Wigry Suwałki – Okocimski KS Brzesko w środę 18 sierpnia o 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Wejście tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

Może do czterech razy sztuka. W środę po raz czwarty o ligowe punkty w tym sezonie zagrają na własnym boisku piłkarze suwalskich Wigier. Ich przeciwnikiem będzie Okocimski Brzesko. Kibice w Suwałkach wciąż czekają na pierwszą wygraną w II lidze, bo w trzech poprzednich spotkaniach Wigry tylko remisowały. Chociaż suwalczanie zgromadzili do tej pory tylko trzy punkty, to Okocimski ma jeszcze gorszy bilans. W trzech meczach zdołał zdobył tylko jeden punkt. Warto jednak pamiętać, że w poprzednim sezonie ekipa z Brzeska zajęła wysoką czwartą lokatę w tabeli II ligi wschodniej. Okocimski był wtedy lepszy od Wigier także w bezpośrednich konfrontacjach. Wygrał z suwalczanami 2:1 u siebie i 1:0 na wyjeździe.

Mecz Wigry Suwałki – Okocimski KS Brzesko w środę 18 sierpnia o 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Wejście tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media