OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Walka o punkty na Suchych Stawach. Zapraszamy na transmisję. Kadra Wigier
22 października 2011, 06:51

Obie drużyny są pod presją i mają nóż na gardle. Nikogo nie interesuje remis, celem jest tylko zwycięstwo i odbicie się od dolnych rejonów tabeli. Mowa o sobotnim pojedynku Garbarni Kraków i Wigier Suwałki. 

Mecz o mistrzostwo II ligi zostanie rozegrany na Stadionie Suche Stawy w Krakowie o godz. 14:00. To ostatni gwizdek dla obu ekip, aby w końcu zacząć zdobywać punkty i w spokojniejszych nastrojach przepracować okres zimowy.

Garbarnia Kraków dobrze prezentowała się na początku sezonu (nie licząc wysokich porażek ze Stalą Rzeszów i Wisłą Puławy), ale w czterech ostatnich meczach beniaminek II ligi nie zdobył nawet punktu i w efekcie spadł na 15. miejsce. Za jego plecami są już tylko Sokół Sokółka i …suwalskie Wigry. Podopieczni Donatasa Venceviciusa tracą do krakowian tylko punkt i po prostu muszą odnieść zwycięstwo, by ruszyć w pogoń za kolejnymi drużynami. Po ostatnich dwóch porażkach w kadrze doszło do małej rewolucji. Na zawodników nałożono kary finansowe za ich postawę na boisku, a w kadrze na mecz z Garbarnią nie znaleźli się m.in. Sebastian Świerzbiński i Tomasz Bajko. Do składu dołaczył za to nowy piłkarz – Patryk Aleksandrowicz, w którym zarząd pokłada spore nadzieje. Zabraknie natomiast Willera, który musi pauzować za żółte kartki. – Zawodnicy sami doskonale rozumieją w jakiej są sytuacji i widać to na treningu, każdy pracuje na wysokich obrotach – powiedział Donatas Vencevicius. Na szczęście wszyscy są zdrowi, co pozwoli na przeprowadzenie koniecznych zmian w składzie – dodał trener „biało-niebieskich”.

Kadra Wigier na spotkanie z Garbarnia Kraków:

Karol Salik, Mateusz Grabowski, Patryk Aleksandrowicz, Paweł Walicki, Przemysław Makarewicz, Krystian Słowicki, Adam Pomian, Kamil Lauryn, Grażvydas Mikulenas, Daniel Ołowniuk, Andrzej Niewulis, Tomas Statkevicius, Marcin Rogoziński, Rafał Darda, Łukasz Walicki, Yago Ribeiro Oliveira, Audrius Brokas.

Zapraszamy na transmisję radiową tego spotkania do radia EstacjaFM. Początek około godz. 14:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ. W dziale WIGRYLIVE aktualizowany będzie tylko wynik spotkania. Na około pół godziny przed meczem dostępny będzie skład Wigier (na WIGRY LIVE).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media