OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ważne zwycięstwo drugiego zespołu
13 września 2020, 19:19

Druga drużyna suwalskich Wigier pokonała dziś na własnym boisku MOSP Białystok 1:0. Zwycięska bramka padła w końcówce spotkania.

W ramach 8. kolejki IV ligi Wigry II Suwałki podejmowały MOSP Białystok. Trener Mariusz Cieślukowski miał dziś do dyspozycji tylko trzynastu zawodników. Mimo wąskiej kadry i nieobecności młodych piłkarzy pierwszego zespołu, rezerwom udało się wywalczyć komplet punktów i wskoczyć na 12. miejsce w tabeli.

W pierwszej odsłonie meczu przeważali goście. Rywale z Białegostoku kilkukrotnie zagrozili bramce Słowikowskiego, zabrakło im jednak trochę szczęścia. W drugiej połowie gra zdecydowanie się wyrównała. Wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. Kilkanaście minut przed końcem błąd defensywy gości wykorzystał jednak Łukasz Kubrak, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza MOSPu. Biało-niebieskim udało się utrzymać prowadzenie do końca meczu i po ostatnim gwizdku mogli cieszyć się z drugiego zwycięstwa w tym sezonie. 

Wigry II Suwałki 1:0 (0:0) MOSP Białystok

Wigry: Słowikowski – Rytelewski, Naglik, Wróblewski (Bogdanowicz), Racis, Szczerbowski (Czarniecki), Abramowicz, Kruszniewski, Górny, Samsonowicz, Kubrak

Bramka: 1:0 – Kubrak 76

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media