OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wesołych Świąt
24 grudnia 2010, 19:17

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym spotykamy się z najbliższymi, dzielimy się opłatkiem i spędzamy z nimi radosne chwile.Z tej okazji wszystkim naszym partnerom, kibicom i sympatykom- wszystkim suwalczanom!- życzymy, aby najbliższe dni upłynęły  w miłej, rodzinnej atmosferze i przyniosły radość, szczęście oraz wspaniałe momenty wypełnione uśmiechem i wzajemną życzliwością.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pomyślności oraz wielu sukcesów życzą Wam działacze, piłkarze, trenerzy oraz pracownicy Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry Suwałki.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym spotykamy się z najbliższymi, dzielimy się opłatkiem i spędzamy z nimi radosne chwile.

Z tej okazji wszystkim naszym partnerom, kibicom i sympatykom- wszystkim suwalczanom!- życzymy, aby najbliższe dni upłynęły  w miłej, rodzinnej atmosferze i przyniosły radość, szczęście oraz wspaniałe momenty wypełnione uśmiechem i wzajemną życzliwością.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pomyślności oraz wielu sukcesów życzą Wam działacze, piłkarze, trenerzy oraz pracownicy Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry Suwałki.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media