OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
WF z piłkarzami Wigier Suwałki
31 października 2018, 11:12

Podsumowujemy wizyty naszych zawodników w placówkach oświatowych w Suwałkach.

Pragniemy serdecznie podziękować za zaproszenie na lekcje WF-u przez Przedszkole Nr. 10 im. Marii Konopnickiej w Suwałkach i Niepubliczną Terapeutyczną Szkołę Podstawową Bajka w Suwałkach. Nasi piłkarze aktywnie uczestniczyli w zajęciach z wychowania fizycznego. Dzieci były bardzo zadowolone a obecność naszych zawodników pozytywne wpłynęła na zaangażowanie w wykonywanie ćwiczeń. 

W nadchodzącym miesiącu  piłkarze Wigier ponownie będą pomagali w prowadzeniu zająć z WF-u. Wszystkie zainteresowane szkoły, przedszkola, żłobki, instytucje i stowarzyszenia zachęcamy do kontaktu z Klubem i ustalanie terminów. Prosimy o kontakt: marketing@wigrysuwalki.eu, tel. 84 566 57 08.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media