OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigierska rodzino, dziękujemy!
23 listopada 2015, 19:51

Podczas balu andrzejkowego zebrano prawie 50 tysięcy złotych na autokar dla młodych piłkarzy Wigier i AP Wigry Suwałki

Wigierski autokar, o którym marzą młodzi piłkarze, coraz bliżej. Potrzeba jeszcze kilkunastu tysięcy złotych. Konto akcji bardzo urośnie w tym tygodniu dzięki prawie 50 tysiącom złotych dochodu z Balu Andrzejkowego, zorganizowanego przez SKS i Akademię Płkarską Wigry Suwałki dla rodziców najmłodszych adeptów futbolu i ich gości.

Na balu w suwalskiej Astorii bawiło się 360 osób. Goście byli bardzo aktywni podczas licytacji obrazów i pamiątek sportowych z której dochód zasili społeczną akcję zbiórki pieniędzy na zakup autokaru dla grup dziecięcych i młodzieżowych, jaką SKS i AP Wigry Suwałki prowadzą od września na platformie internetowej www.kickin24.com.
Każda z sześciu prac, za pomocą których piłkarze AP Wigry przedstawili wymarzony autokar, została sprzedana po 2 tys. zł i więcej. Jeszcze większy dochód przyniosła licytacja koszulek sportowych. Cenę 5,2 tys. osiągnął reprezentacyjny trykot Roberta Lewandowwskiego. Po 3 tys. zł lub niewiele mniej zostały sprzedane koszulki sprezentowane przez Zbigniewa Bońka i Piotra Stokowca oraz te z podpisami małych piłkarzy z akademii oraz zawodników pierwszoligowego zespołu Wigier.

Pieniądze zebrane podczas balu są teraz sukcesywnie przelewane na konto akcji i niebawem konto zbiórki powinno urosnąć do około 87 tysięcy. Społeczna zbiórka na autokar dla młodych piłkarzy potrwa do końca roku. Wyznaczona kwota 100 tys. zł. jest już bardzo blisko. Brakuje jeszcze kilkunastu tysięcy. Wpłat można dokonać na www.kickin24.com.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media