OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
WIGIERSKI RAPORT GRUP MŁODZIEŻOWYCH
25 października 2021, 12:02

Poniżej przedstawiamy raport z udziału naszych drużyn w rozgrywkach ligowych, które odbyły się w miniony weekend:

II zespół (liga okręgowa)

Wigry Suwałki S.A. – Pasja Kleosin 9:0

Bramki: Kunicki x 4, Bartczak x 2, Zackiewicz, Randak, Kozłowski

Nasza drużyna zagrała w składzie:

Piotr Słowikowski, Marcel Mazalewski, Bartosz Prętnik, Robert Bartczak (Adam Minkiewicz), Jakub Kunicki, Sebastian Zackiewicz, Mikołaj Randak (Bartosz Bralczyk), Łukasz Kubrak, Kacper Gruszczyński, Filip Kozłowski, Krystian Ogrodowski (Mateusz Szafran).

Junior Młodszy I liga wojewódzka B1

Wigry II Suwałki S.A. – Wigry  Suwałki S.A. 0:5

Bramki: Kotarski, Dębski x 3, Guzewicz

Wigry II Suwałki S.A.  zagrały w składzie:
Kuba Makarewicz (Kamil Kownacki), Wiktor Świerzyński, Mateusz Bobrowski, Jakub Konopko, Michał Żelasko (Marek Zujewicz), Krzysztof Gajewski, Wiktor Kador (Piotr Sienkiewicz), Karol Kamiński (Mikołaj Jastrzębski), Jakub Buraczewski, Gabriel Puza, Marcin Szmajda

Wigry Suwałki S.A.  zagrały w składzie:
Dawid Andruszkiewicz, Piotr Sowulewski, Sebastian Dębski, Adam Minkiewicz, Gabriel Gdak, Filip Zduńczyk (Kornel Kasprzyk), Leon Poniatowski (Michał Makowski), Kacper Babkowski (Jakub Guzewicz), Karol Kotarski, Michał Barszczewski, Beniamin Przełomski.

Trampkarz Starszy I liga wojewódzka C1

Włókniarz Białystok – Wigry Suwałki S.A. 0:16

Bramki: Maciej Wilczyński x 4, Jakub Buraczewski x 2, Beniamin Przełomski x 2, Szymon Jóźwik x 2, Mikołaj Liszkowski x 3, Filip Michałowski, Jacob Suprun x 2

Nasza drużyna zagrała w składzie:
Makarewicz Kuba, Przełomski Beniamin, Sowulewski Bruno, Jaworowski Marcel, Jóźwik Szymon, Klaus Szymon,Puza Gabriel, Łada Krzysztof, Wilczyński Maciej, Buraczewski Jakub, Suprun Jacob,  Grali także: Dębski Michał, Michałowski Filip Liszkowski Mikołaj, Martsichyk Mikchail

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media