Wigry 2-0 Radomiak
28 kwietnia 2013, 18:12

Suwalskie Wigry wygrały 5 mecz w rundzie wiosennej. Biało-niebiescy po bramkach Tuttasa i Pomiana pokonali Radomiaka 2-0.

Pierwsza połowa to wyrównane, nie porywające widowisko. Wigry próbowały atakować, a goście wyprowadzali groźne kontry. Zupełnie inaczej wyglądała druga odsłona spotkania. Po przerwie na boisko za Mateusza Romachowa wszedł Adam Pomian, który widocznie ożywił grę suwalczan. Wigry na prowadzenie w 56 minucie wyprowadził Tomasz Tuttas, który w sytuacji sam na sam był lepszy od bramkarza Radomiaka. Drugą bramkę dla biało-niebieskich zdobył 16 minut później wprowadzony po przerwie Pomian, tym samym przypieczętowując zwycięstwo Wigier. Swoje sytuacje miał także Radomiak, jednak gościom nie udało się strzelić bramki.

Wigry Suwałki 2–0(0-0) Radomiak Radom

Bramki: 56’Tuttas, 73’Pomian

Wigry: Salik- Widejko, Sołowiej, Wenger, Słowicki, Tarnowski(70’Baranowski), Lauryn, Atanacković, Romachów(46’Pomian), Luksys(82’Drągowski), Tuttas

Radomiak: Budzyński, Cieciura, Dubina(75’Ciach), Świdzikowski, Derbich, Odunka, Radecki(66’Pach), Wlazło, Figiel, Kornacki(66’Byszewski), Prędota

Kartki: Wenger, Sołowiej-Radecki, Kornacki