OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry czwarte, z punktem straty do awansu
24 marca 2014, 10:29

Za nami 21. kolejka II ligi grupy wschodniej. Jedna niespodzianka, aż pięć czerwonych kartek i oczywiście świetny mecz i zwycięstwo Wigier

W 21. serii gier padło w sumie 14 goli. Trzy razy wygrywali gospodarze, cztery razy goście i padły dwa remisy.

Najciekawiej było zdecydowanie w Suwałkach, ale nie tylko w meczu Wigry – Motor bramka padła w ostatniej minucie spotkania. W Siedlcach, miejscowa Pogoń wygrała z Radomiakiem, po bramce Wójcika, z rzutu karnego w 90 minucie. 

– Życie jest brutalne, błąd bramkarza, który w dwóch wcześniejszych interwencjach bardzo dobrze się zachował. Nie dość, że rzut karny to jeszcze czerwona kartka. Był to trzeci mecz z zespołami które grają o awans, liczyliśmy na punkty, niestety się nie udało i wiadomo jaka jest nasza sytuacja w tabeli, że jeżeli tych punktów nie zaczniemy zdobywać, to będzie ciężko o utrzymanie – powiedział na pomeczowej konferencji trener Radomiaka, Marcin Jałocha.

Radomiak w trzech wiosennych spotkaniach nie zdobył jeszcze nawet punktu i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 12 punktów do upragnionego utrzymania.

Największą niespodzianką kolejki była porażka Siarki z Limanovią. Nas to jednak nie dziwi, ponieważ na własne oczy widzieliśmy boisko i waruniki do gry w Limanowej i wiemy, że każdej drużynie o punkty tam będzie bardzo ciężko. Dwie z pięciu czerwonych kartek w tej kolejce arbiter pokazał właśnie w Limanowej, dla dwóch zawodników Limanovii, która staje się powoli „czarnym koniem” rozgrywek, bowiem awansowała na siódme miejsce w tabelii traci cztery oczka do drugiej Siarki.

Rekord frekfencji w tej kolejce padł w Mielcu, gdzie spotkaniu dwóch Stali (Stal Mielec – Stal Stalowa Wola) oglądało około 5000 widzów. 

Wyniki 21. kolejki II ligi grupy wschodniej:

Limanovia Limanowa 2:1 Siarka Tarnobrzeg 

Stal Mielec 0:1 Stal Stalowa Wola

Wigry Suwałki 2:1 Motor Lublin  

Stal Rzeszów 0:1 Pelikan Łowicz 

Concordia Elbląg 0:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Pogoń Siedlce 1:0 Radomiak Radom 

Garbarnia Kraków 0:1 Wisła Puławy 

Olimpia Zambrów 0:1 Olimpia Elbląg 

Legionovia Legionowo 2:2 Znicz Pruszków 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media