OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry grają dla Lenki
6 listopada 2018, 13:46

Mecz 1/16 Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn zawodnicy Wigier rozegrają w niepowtarzalnych strojach. Oryginalna kolorystyka strojów została przygotowana specjalnie z myślą o pomocy dla Lenki Lasoty.

Przygotowaliśmy dwadzieścia cztery unikatowe koszulki z napisem „Pomagamy Lence” w nietypowej kolorystyce. Jedną z nich będzie można kupić już w przerwie Pucharowego meczu ze Stomilem Olsztyn. Minimalna kwota to 300 zł. Pozostałe koszulki będą dostępne w sprzedaży na specjalnie przygotowanych akcjach, o których poinformujemy niebawem. Środki uzyskane z tej akcji przekażemy na rzecz leczenia małej Lenki.

Obecnie Lenka przebywa w Warszawie i przechodzi trudną rehabilitację po przebytych operacjach.  Lena cierpi na chorobę genetyczną. Urodziła się z dysplazją kręgowo – nasadowo – przynasadową, objawiającą się karłowatością i tzw. kaczym chodem.

 – Za nami czwarty tydzień ciężkich ćwiczeń, ale widać już ich efekty. Lenka zrobiła samodzielnie pierwsze kroki – powiedziała nam mama Leny Edyta Burzyńska – Lasota.

Liczy się każdy grosz, każde dobre serce. Wierzymy, że się uda zebrać jak największą kwotę aby zapewnić Lenie jak najszybszy powrót do zdrowia.

Przypominamy też o trwającej zbiórce prowadzonej przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Więcej informacji na załączonej grafice.

lena_internet-3

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media