OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry grają razem z Keezą
13 lipca 2018, 10:14

Nowym Sponsorem Technicznym Wigier została firma Keeza. Umowa obowiązywała będzie przez najbliższe dwa lata.

Firma TOMADEX, istniejąca od 2004 roku, jest obecnie jednym z największych producentów pamiątek sportowych na terenie Unii Europejskiej. Sztandarowe produkty polskiej firmy takie jak: szaliki dziane, szaliki dziane HD, szaliki tkane HD, szaliki drukowane metodą sublimacji, czapki dziane akrylowe i bawełniane, proporczyki, poduszki i koszulki z sitodrukiem dotarły już do największych klubów w Europie.

Od kilku lat aleksandrowski producent jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

Lokalizacja w Aleksandrowie Łódzkim, a więc w centrum Polski, ma istotne znaczenie z punktu widzenia logistyki i umożliwia realizację zamówień w wyjątkowych przypadkach w bardzo krótkim czasie. Mobilni handlowcy są w stanie dotrzeć do każdego zakątka kraju aby zaprezentować gotowy wyrób i nawiązać współpracę.

Producent marki zatrudnia ok 190 pracowników dbających o poziom i terminowość realizowanych zamówień. Warto podkreślić, że firma jest praktycznie samowystarczalna, gdyż ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia. Produkcja odzieży marki KEEZA odbywa się przy użyciu różnorodnych materiałów o właściwościach termoaktywnych oraz z zastosowaniem zróżnicowanych technologii służących do personifikacji oraz zdobień np. druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer.

Nasz nowy Sponsor Techniczny będzie wyposażał w sprzęt sportowy nie tylko pierwszy zespół, ale też grupy młodzieżowe, Akademię Piłkarską Wigry Suwałki oraz drużynę rezerw.

W celu zapoznania się z pełnym porfolio firmy zapraszamy na strony: www.keeza.pl/

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media