OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry II Suwałki rozpoczęły przygotowania
20 lipca 2021, 14:46

Z nowym sztabem szkoleniowym rezerwy trenują przed startem rozgrywek klasy okręgowej.

W najbliższym sezonie nasz zespół, który zbudowany został z młodych zawodników z rocznika 2003 oraz 2004 będzie rywalizować w rozgrywkach Klasy Okręgowej. Drużynę poprowadzi nowy sztab szkoleniowy. Pierwszym trenerem został Arkadiusz Szczerbowski, który będzie łączył obowiązki pracy zarówno w drugim zespole jak i w pracy przy pierwszej drużynie Wigier, z kolei II trenerem został znany Suwalskim kibicom, były piłkarz Wigier – Karol Piaścik.

„Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęliśmy w poniedziałek 19 lipca. Przed nami bardzo ciekawy sezon, w którym głównym celem będzie wprowadzanie młodych zawodników do piłki seniorskiej. Chcemy zapewnić chłopakom możliwość rozwoju na jak najlepszym profesjonalnym poziomie. W trakcie okresu przygotowawczego mamy zaplanowane 4 mecze kontrolne, a pierwszy mecz ligowy rozegramy w drugi weekend sierpnia.” – powiedział Trener Arkadiusz Szczerbowski.

Plan sparingów:

21 lipca – Rona 03 Ełk

28 lipca – Mazur Wydminy

31 lipca – Verta Suwałki

7 sierpnia – Pomorzanka Sejny

Trwają poszukiwania młodych perspektywicznych piłkarzy, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu z roczników 2003 i młodsi. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z Klubem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media