OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry już w Wałbrzychu!
25 lipca 2015, 13:04

Aż dwanaście godzin trwała podróż piłkarzy suwalskich Wigier do oddalonego o ponad 700 kilometrów Wałbrzycha. 

Suwalczanie dotarli na miejsce dziś późnym popołudniem i od razu udali się na krótki rozruch. Jutro o 17.00 Wigry zmierzą się ze spadkowiczem z II ligi- Górnikiem Wałbrzych. Stawką meczu będzie awans do II rundy Pucharu Polski.

–  Puchar Polski traktujemy bardzo poważnie, dlatego oczekuję od drużyny walki i pełnego zaangażowania. Musimy udowodnić na boisku, że nieprzypadkowo gramy o dwie klasy wyżej i w pełni zasłużyliśmy na awans do następnej rundy Pucharu Polski- mówi trener Wigier Zbigniew Kaczmarek.

W kadrze na mecz z Górnikiem są:: Karol Salik, Hieronim Zoch, Jakub Bartkowski, Tomasz Jarzębowski, Maciej Wichtowski, Adrian Karankiewicz, Artur Bogusz, Aleksandar Atanacković, Bartłomiej Kalinkowski, Marcin Tarnowski, Łukasz Moneta, Mateusz Żebrowski, Maksims Rafalskis, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Zapolnik oraz Kamil Adamek.

Gospodarz sobotniego meczu- Górnik Wałbrzych w I rundzie pucharowych rozgrywek okazał się minimalnie lepszy od drugoligowego Okocimskiego Brzesko. Mecz zakończył się remisem 1:1, ale Górnicy wygrali 3:0 w rzutach karnych.
Początek pucharowego meczu Górnik – Wigry w sobotę o godz. 17.00. Spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Białek z Drezdenka.  Zwycięzca konfrontacji zmierzy się w drugiej rundzie PP z lepszym z pary Rozwój Katowice- GKS Katowice.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media