OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry kontra lider
23 października 2014, 20:29

W sobotę, o 16:00 biało-niebiescy na własnym boisku zmierzą się z liderem I ligi Termaliką Bet-Bruk Nieciecza.

Zespół z Niecieczy, pomimo że zajmuje pierwsze miejsce przeżywa ostatnio mały kryzys. Termalica w ostanich czterech spotkaniach zdobyła tylko dwa punkty, a tydzień temu uległa 2:0 Wiśle Płock. Wcześniejsza seria 11 spotkań bez porażki pozwala jednak Termalice wciąż prowadzić w 1. lidze. Najlepszym strzelcem zespołu z Niecieczy jest Emil Drozdowicz, który w tym sezonie zaliczył sześć trafień.

Wigry jeszcze nigdy z Termalicą nie wygrały, a dotychczas mierzyły się z nią trzy razy. Dwókrotnie w II lidze, kiedy to drużyna występowała jeszcze pod nazwą LKS Nieciecza i raz w Pucharze Polski. Suwalczanie dwa razy przegrali i raz bezbramkowo zremisowali.

Trener Zbigniew Kaczmarek do dyspozycji ma już wszystkich zawodników, z wyjątkiem wyeliminowanych na dłużej Tomasza Tuttasa i Aleksandara Atanackovicia. Dodatkowo w sobotnim spotkaniu nie będzie mógł wystąpić Adrian Karankiewicz, który tydzień temu w Legnicy ujrzał czerwony kartonik.

Wciąż są jeszcze dostępne wejściówki na bardzo ciekawy mecz Wigier z Termalicą. Można je kupować w sklepie Wigier w Plazie, przez internet oraz w kasach na stadionie w godzinach 10:00-18:00. Zapełnijmy stadion do ostatniego miejsca! Wszyscy na mecz!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media