OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
,,Wigry” mają swój chleb
4 sierpnia 2011, 15:10

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki ma swój…chleb. W sklepach pojawił się właśnie „Chleb Suwalski”. Na jego etykiecie są sylwetki czołowych piłkarzy ,, biało- niebieskich”, a w tle nowa trybuna suwalskiego stadionu. Część dochodu ze sprzedaży każdego bochenka nowego chleba będzie przekazywana na wsparcie działalności suwalskich Wigier. To wspólna inicjatywa SKS Wigry i Piekarni Ojmer. Chleb pojawił się już w pierwszych sklepach, które zainteresowały się jego sprzedażą. Działacze i piekarze czekają na zgłoszenia kolejnych placówek.W sklepach, które zdecydują się na sprzedaż pojawią się także plakaty promujące nowy produkt, a informacja o tym, że sklep wspiera klub znajdzie się również na stronie internetowej www.wigrysuwalki.eu. Sprzedaż chleba to jeden z elementów kampanii społecznej wspierającej Suwalski Klub Sportowy „Wigry”. Związana jest ona z finałem budowy nowego stadionu w Suwałkach i rozpoczętym właśnie nowym sezonem II ligi piłkarskiej. Klubowi działacze chcą, aby na obiekcie przy ulicy Zarzecze pojawiły się lepsze wyniki i dużo więcej kibiców. Szczegóły akcji są na www.wspierajwigrysuwalki.pl. Natomiast w sprawie warunków sprzedaży ,,Chleba Suwalskiego” należy kontaktować się z Piekarnią Ojmer w Suwałkach, ul. Koszalińska 4, tel. 87 565 13 64, tel. kom. 502 419 400.

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki ma swój…chleb. W sklepach pojawił się właśnie „Chleb Suwalski”. Na jego etykiecie są sylwetki czołowych piłkarzy ,, biało- niebieskich”, a w tle nowa trybuna suwalskiego stadionu. Część dochodu ze sprzedaży każdego bochenka nowego chleba będzie przekazywana na wsparcie działalności suwalskich Wigier.

To wspólna inicjatywa SKS Wigry i Piekarni Ojmer. Chleb pojawił się już w pierwszych sklepach, które zainteresowały się jego sprzedażą. Działacze i piekarze czekają na zgłoszenia kolejnych placówek.

W sklepach, które zdecydują się na sprzedaż pojawią się także plakaty promujące nowy produkt, a informacja o tym, że sklep wspiera klub znajdzie się również na stronie internetowej www.wigrysuwalki.eu.

Sprzedaż chleba to jeden z elementów kampanii społecznej wspierającej Suwalski Klub Sportowy „Wigry”. Związana jest ona z finałem budowy nowego stadionu w Suwałkach i rozpoczętym właśnie nowym sezonem II ligi piłkarskiej. Klubowi działacze chcą, aby na obiekcie przy ulicy Zarzecze pojawiły się lepsze wyniki i dużo więcej kibiców. Szczegóły akcji są na www.wspierajwigrysuwalki.pl.

Natomiast w sprawie warunków sprzedaży ,,Chleba Suwalskiego” należy kontaktować się z Piekarnią Ojmer w Suwałkach, ul. Koszalińska 4, tel. 87 565 13 64, tel. kom. 502 419 400.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media