OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry na blokadzie w sprawie obwodnicy
22 marca 2013, 06:33

Piłkarze złożyli też podpisy pod listem do Premiera RP Donalda Tuska, z nadzieją, że list ten „… pozwoli (premierowi – dop. wł.) lepiej zrozumieć nurtujący Suwalczan problem i zwiększy Pana przychylność dla rozpoczęcia budowy oczekiwanej do 30 lat Obwodnicy Suwałk…”.

– Pochodzę z Augustowa, ale gram w Suwałkach. Codziennie zatem, przynajmniej dwa razy, pokonuję odcinek drogi śmierci między tymi miastami – zwracając się do mieszkańców Suwałk mówił Karol Salik, kapitan Wigier. – Brałem udział w protestach i blokadach kiedy walczyliśmy o budowę obwodnicy Augustowa. Dziś mnie i moich kolegów nie może zabraknąć kiedy trwa bój o obwodnicę Suwałk.  Obwodnica Augustowa jest już w trakcie realizacji. Mieszkańcom Suwałk życzymy, żeby jak najszybciej w trakcie realizacji znalazła się też obwodnica Suwałk. Bo tylko połączenie obu obwodnicy usprawni ruch, wyprowadzi ciężarówki i poprawi bezpieczeństwo mieszkańców obu miast. 
Piłkarze i trenerzy II-ligowych Wigier Suwałki wzięli udział w czwartkowej akcji „Gramy o obwodnicę Suwałk” zorganizowanej przez Społeczny Komitet Wspierania Budowy Suwalskiej Obwodnicy. 
Piłkarze wspierają protest w sprawie obwodnicy Suwałk

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media