OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry na Dolnym Śląsku
6 maja 2016, 10:18

Po dwunastogodzinnej podróży piłkarze suwalskich Wigier dotarli wczoraj na Dolny Śląsk. Dziś czeka ich trudny mecz z Chrobrym Głogów.

Podopieczni Dominika Nowaka zameldowali się w Polkowicach, gdzie odbyli jeszcze popołudniowy trening. Dziś o 18:30 czeka ich pojedynek z Chrobrym Głogów. Będzie to okazja do rewanżu za jesienną porażkę w Suwałkach 1:2. 

Gospodarze piątkowego spotkania nie muszą obawiać się o ligowy byt, Wigry natomiast w dalszym ciągu potrzebują punktów. Niestety trener suwalczan nie będzie mógł liczyć na wszystkich zawodników. Do Głogowa nie pojechali kontuzjowani Tomasz Jarzębowski i Hieronim Zoch, a także Mateusz Żebrowski, który miał egzamin maturalny. Rezerwowym bramkarzem będzie trener Andrzej Olszewski. Pod znakiem zapytania stoi występ Omara Santany. Hiszpan może nie wystąpić od pierwszych minut z powodu urazu jakiego doznał w ostatnim meczu.

Kadra Wigier na mecz z Chrobrym Głogów:

Karol Salik, Andrzej Olszewski, Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Artur Bogusz, Martin Baran, Adrian Karankiewicz, Damian Gąska, Aleksander Atanacković, Bartłomiej Kalinkowski, Miłosz Kozak, Marko Brtan, Bartosz Biel, Damian Kądzior, Omar Santana, Dawid Makaradze, Kamil Zapolnik, Kamil Adamek. 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media