OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry odpadły z Pucharu Polski
13 sierpnia 2014, 21:18

Suwalczanie odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka w osłabionym składzie ulegli 2:0 Flocie Świnoujście.

Biało-niebiescy słabo rozpoczęli ten mecz. Dłużej utrzymywali się przy piłce, ale już w pierwszej połowie dali sobie strzelić dwie bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wspisał się Brud. Za pierwszym razem umieścił piłkę w siatce po rzucie karnym. Chwilę wcześniej bowiem Bogusz w narożniku pola karnego sfaulował Olszara.

Drugiego gola Brud dorzucił 22 minuty późńiej. Piłkarz skierował piłkę do pustej bramki, po interwencji Hieronima Zocha, który zatrzymał pierwszą sytuację, wybijając piłkę przed pole karne.

Biało-niebiescy próbowali odrobić starty i w drugiej połowie praktycznie cały czas utrzymywali się przy piłce, ale nie stwarzali sobie żadnych sytuacji. Suwalczanie popełniali dużo błędów, co wykorzystywali piłkarze Floty i wyprowadzali groźne kontry. W drugiej odsłonie Zoch dwukrotnie uratował Wigry przed stratą bramki, zatrzymując wychodzących na czyste pozycje Korta i Olszara.

Flota Świnoujście 2:0 (2:0) Wigry Suwałki

Bramki: 17′, 39′ Brud.

Flota: Brljak – Stasiak, Opałacz, Sołowiej (70′ Cienciała), Niewiada, Erić, Brud, Kamiński, Lisowski, Kort (75′ Zieliński), Olszar (90′ Marynowski).

Wigry: Zoch – Bartkowski, Wenger, Karankiewicz, Bogusz, Żebrowski (63′ Karłowicz), Michałowski (63′ Lauryn), Drągowski (78′ Widejko), Biel, Bujalski, Radzio.

Żółte kartki: Sołowiej, Zieliński – Lauryn.

Widzów: 920.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media