OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry – Olimpia. Czas na rewanż za inaugurację
6 listopada 2009, 07:45

Już w sobotę (7 listopada) o godz. 13:00 Wigry Suwałki rozegrają ostatni w tym roku mecz o mistrzostwo II ligi gr. wschodniej w Suwałkach. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka w ramach rozgrywanej awansem 18. kolejki, podejmą Olimpię Elbląg. „Biało-niebiescy” chcą zrewanżować się elblążanom za lipcową porażkę 0:1 na inaugurację II ligi. Suwalczanie są faworytem sobotniej konfrontacji, a kibice mają nadzieję na komplet punktów, awans w tabeli i widowisko na dobrym poziomie na zakończenie piłkarskich emocji w Suwałkach.
W mediach pojawiły się pogłoski, że jutrzejszy mecz może się nie odbyć z powodu choroby większości zawodników Olimpii Elbląg. SKS „Wigry” informuje, iż na tę chwilę nie otrzymał żadnego oficjalnego pisma od elbląskiego klubu z prośbą o przełożenie spotkania i przygotowuje się do sobotniego meczu.
Nasz serwis przeprowadzi relację WIGRY LIVE SMS (koszt to jedyne 1,22 zł). Relacja „na żywo” w serwisie suwalki24.pl

Ostatnie dwa mecze w tym roku są bardzo ważne z punktu widzenia pozycji w ligowej tabeli przed zimową przerwą. Suwalczanie bardzo realnie mogą myśleć nawet o 4. miejscu, oczywiście przy założeniu, że wygrają z Olimpią i pokonają na wyjeździe LKS Nieciecza. Wigry zgromadziły do tej pory dwanaście punktów więcej od swojego rywala, który zajmuje 13. miejsce (16 punktów). Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka nadal są na 8. pozycji, ale strata do czterech kolejnych drużyn to zaledwie dwa i trzy oczka, więc można ją odrobić jeszcze jesienią. Drużyna odczuwa już zmęczenie sezonem, ale jest dobrze  przygotowana do dwóch ostatnich meczów. Cała kadra powinna być gotowa do meczu.
Olimpia natomiast przeżywa ostatnio okres, o którym jej kibice chcieliby zapewne jak najszybciej zapomnieć. W elbląskim klubie panuje fatalna atmosfera – zarząd zerwał kontrakty z niektórymi zawodnikami, innych przeniósł do zespołu rezerw. Ponadto kilku piłkarzy jest chorych na grypę, co powoduje, że kadra na mecz z Wigrami może być mocno osłabiona. 
Miejmy jednak nadzieję, że kibice w Suwałkach obejrzą dobre widowisko na pożegnanie piłkarskiej jesieni. Co prawda warunki pogodowe przypominają bardziej zimę, ale synoptycy nie zapowiadają na jutro dalszych opadów śniegu, więc murawa powinna być w dobrym stanie. Zapraszamy zatem wszystkich kibiców na stadion miejski w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26 – sobota (7 listopada), godz. 13:00.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media