OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry po meczu z Pogonią
3 lipca 2014, 09:36

Za nami pierwszy sparing i pierwsze zwycięstwo. Od dzisiaj biało-niebiescy rozpoczynają tygodniowy obóz na własnych obiektach.

Suwalczanie pokonali Pogoń 1:0 po bramce Piotra Karłowicza, a trener dał zagrać aż 24 zawodnikom. W najbliższych dniach wyjaśni się przyszłość testowanych piłkarzy.

– Cieżko cokolwiek powiedzieć po takim sparingu. Oba zespoły są w innych etapach przygotowań – mówi Piotr Karłowicz. – We wczorajszym meczu zagrało paru testowanych zawodników, a dodatkowo trenerzy postanowili zestawić dwa równorzędne składy. Nie należy jednak zwracać uwagi na wynik tego spotkania, który mimo wszystko cieszy, a potraktować to jako kolejna jednostkę treningową przed zbliżającym sie sezonem ligowym – uważa strzelec zwycięskiej bramki dla Wigier.

Nie lada sprawdzian czeka biało-niebieskich w najbliższą sobotę, kiedy to o 13.00 w Legionowie suwalczanie podejmą rezerwy Rubina Kazań, które pokonały 2:1 Widzew Łódź. W Suwałkach podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wystąpią w środę 9 lipca, o o godzinie 17.00, podejmując Jagiellonię.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media