OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry po prezentacji
11 marca 2011, 09:55

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki  Plaza oficjalnie zaprezentowano wczoraj zespół suwalskich Wigier, który wystąpi w wiosennej rundzie II ligi piłkarskiej. Towarzyszył temu ivent piłkarski z pokazami i konkursami.Piłkarze i kibice rozegrali mecze na playstation. Wybrano też najpiękniejszą bramkę sezonu. Kibice wyróżnili gola Michała Danilczyka w wyjazdowym meczu z Jeziorakiem Iława. Najwięcej szczęścia wśród uczestników plebicytu miał Wojtek Samulewicz. Właśnie jego kupon zwyciężył w losowaniu nagrody, które przeprowadził napastnik Wigier Grażvydas Mikulenas. Kibice i piłkarze byli w znakomitych nastrojach. Optymizmem tryskali gracze pozyskani przez klub zimą. Nowe twarze w kadrze Wigier to: Mateusz Grabowski z Pomorzanki Sejny, Tomasz Sawicki z MOSP-u Białystok oraz młodzieżowi reprezentanci Litwy Gediminas Krusa i Gruzji: David Janelidze i Losha Gongadze.Wypada mieć nadzieję, że sympatyczna atmosfera na prezentacji przełoży się na skuteczną grę w pierwszym tegorocznym meczu. Już w sobotę o 17.30 suwalczanie zagrają na boisku lidera- Znicza Pruszków. Trener Marek Witkowski wierzy, że jego podopiecznych stać na zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu.Warto dodać, że znakomitą wiedzą dotyczącą suwalskiej piłki popisał się obecny na prezentacji prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz, który jako pierwszy odpowiedział na pytanie o liczbę goli zdobytych przez Wigry w tym sezonie.Po rundzie jesiennej Wigry plasują się na ósmym miejscu w tabeli II ligi. Mimo, że wiosną będą grały prawie wyłącznie na obcych boiskach, wszyscy wierzą w jeszcze lepszą lokatę na zakończenie sezonu.

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki  Plaza oficjalnie zaprezentowano wczoraj zespół suwalskich Wigier, który wystąpi w wiosennej rundzie II ligi piłkarskiej. Towarzyszył temu ivent piłkarski z pokazami i konkursami.
Piłkarze i kibice rozegrali mecze na playstation. Wybrano też najpiękniejszą bramkę sezonu. Kibice wyróżnili gola Michała Danilczyka w wyjazdowym meczu z Jeziorakiem Iława. Najwięcej szczęścia wśród uczestników plebicytu miał Wojtek Samulewicz. Właśnie jego kupon zwyciężył w losowaniu nagrody, które przeprowadził napastnik Wigier Grażvydas Mikulenas. Kibice i piłkarze byli w znakomitych nastrojach. Optymizmem tryskali gracze pozyskani przez klub zimą. Nowe twarze w kadrze Wigier to: Mateusz Grabowski z Pomorzanki Sejny, Tomasz Sawicki z MOSP-u Białystok oraz młodzieżowi reprezentanci Litwy Gediminas Krusa i Gruzji: David Janelidze i Losha Gongadze.
Wypada mieć nadzieję, że sympatyczna atmosfera na prezentacji przełoży się na skuteczną grę w pierwszym tegorocznym meczu. Już w sobotę o 17.30 suwalczanie zagrają na boisku lidera- Znicza Pruszków. Trener Marek Witkowski wierzy, że jego podopiecznych stać na zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu.
Warto dodać, że znakomitą wiedzą dotyczącą suwalskiej piłki popisał się obecny na prezentacji prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz, który jako pierwszy odpowiedział na pytanie o liczbę goli zdobytych przez Wigry w tym sezonie.
Po rundzie jesiennej Wigry plasują się na ósmym miejscu w tabeli II ligi. Mimo, że wiosną będą grały prawie wyłącznie na obcych boiskach, wszyscy wierzą w jeszcze lepszą lokatę na zakończenie sezonu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media