OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry pod Krakowem. Transmisja w EstacjaFM. Skład Wigier.
17 kwietnia 2011, 06:41

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję meczu 24. kolejki II ligi Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki. Początek o godz. 15:50. Aby posłuchać transmisji za pomocą programu Winamp, kliknij TUTAJ. UWAGA! W dziale WIGRY LIVE będzie aktualizowany tylko wynik spotkania.
Suwalczanie wybrali się na daleki wyjazd wczoraj w godzinach porannych. Spędzili noc w jednym z podkrakowskich hoteli, przed meczem czeka ich jeszcze lekki rozruch i odprawa. Żaden z zawodników nie narzeka na urazy, a w drużynie panuje pełna koncentracja i mobilizacja do odniesienia zwycięstwa w Niepołomicach.Trener Marek Witkowski zabrał pod Kraków szesnastoosobową kadrę, składającą się z następujących zawodników: Salik, Barwicki, Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Krusa, Sawicki, P. Walicki, Ł. Walicki, Darda, Pomian, Świerzbiński, Byliński, Dżanelidze, Mikulenas. Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałkiniedziela, 17 kwietnia, godz. 16:00Transmisja radiowa: www.estacjafm.plWyjściowy skład Wigier na mecz z Puszczą: Salik – Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Ł. Walicki, Świerzbiński, Darda, Krusa, Dżanelidze, Mikulenas.

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję meczu 24. kolejki II ligi Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki. Początek o godz. 15:50. Aby posłuchać transmisji za pomocą programu Winamp, kliknij TUTAJ.

UWAGA! W dziale WIGRY LIVE będzie aktualizowany tylko wynik spotkania.

Suwalczanie wybrali się na daleki wyjazd wczoraj w godzinach porannych. Spędzili noc w jednym z podkrakowskich hoteli, przed meczem czeka ich jeszcze lekki rozruch i odprawa. Żaden z zawodników nie narzeka na urazy, a w drużynie panuje pełna koncentracja i mobilizacja do odniesienia zwycięstwa w Niepołomicach.

Trener Marek Witkowski zabrał pod Kraków szesnastoosobową kadrę, składającą się z następujących zawodników: Salik, Barwicki, Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Krusa, Sawicki, P. Walicki, Ł. Walicki, Darda, Pomian, Świerzbiński, Byliński, Dżanelidze, Mikulenas. 

Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki

niedziela, 17 kwietnia, godz. 16:00

Transmisja radiowa: www.estacjafm.pl

Wyjściowy skład Wigier na mecz z Puszczą: Salik – Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Ł. Walicki, Świerzbiński, Darda, Krusa, Dżanelidze, Mikulenas.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media