OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry podejmą lidera
4 listopada 2015, 15:36

Mecz z Wisłą Płock w sobotę o 16.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze. Goście faworytem, ale każdy wynik jest możliwy.

 Bardzo ciekawy mecz na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. W sobotę o 16.00 Wigry podejmą lidera I ligi- Wislę Płock. Bilety można już nabyć w sklepiku Wigier w suwalskiej Plazie.

Chociaż zespoły dzieli w tabeli aż czternaście miejsc, to każdy wynik jest możliwy. Lider z Płocka ma bowiem na koncie aż pieć porażek, tylko o trzy mniej od suwalczan.

Jednak łatwo nie będzie. W Wiśle wszyscy marzą o awansie do ekstraklasy. Dlatego drużyna została w tym roku poważnie wzmocniona. Trafili do niej Wojciech Łuczak z Górnika Zabrze, Maksymilian Rogalski z Pogoni Szczecin oraz znany z występów w Koronie Kielce i Pogoni Szczecin Jakub Bąk. Stabilnie jest na ławce trenerskiej. Zespół prowadzi już trzeci rok z rzędu ten sam szkoleniowiec- Marcin Kaczmarek.

Wigry solidnie przygotowują się do sobotniego starcia. Piłkarze doskonale wiedzą, że każdy punkt jest teraz na wagę złota. Chociaż ostatnie dwa mecze minimalnie przegrali, wierzą, że karta się teraz odwróci i w końcu uszczęśliwią kibiców na własnym stadionie.

Piłkarze proszą o głośny doping!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media