OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry podejmą ostatnią Garbarnię
10 października 2013, 17:31

W sobotę, o 18.00 w Krakowie, biało-niebiescy podejmą „outsidera” rozgrywek II ligi grupy wschodniej Garbarnię Kraków. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo „brązowi” na pewno za wszelką cenę będą chcieli podnieść się po sromotnej porażce w ostatniej kolejce z Pelikanem Łowicz aż 0:5.

– Jedziemy na bardzo trudny teren każdy z nas jest przekonany, że nie będzie tam łatwo o punkty, ale nie po to ciężko trenowaliśmy przez cały tydzień, żeby nie wywieść z Krakowa trzech oczek. Liczy się tylko zwycięstwo i mam nadzieję, że wrócimy do Suwałk z uśmiechem na twarzy – powiedział Bartosz Widejko.

Garbarnia początku tej rundy nie może zaliczać do udanych. Podopieczni Roberta Orłowskiego po 11. kolejkach zdobyli zaledwie siedem punktów. W poprzednim sezonie „brązowi” po tej samej liczbie kolejek mieli o pięć oczek więcej. Krakowianie pomimo, że przez sześć pierwszych meczy nie zdobyli nawet punktu, to udowodnili jednak, że potrafią sprawiać również niespodzianki pokonując Olimpię Zambrów czy Legionovię. W Garbarni nie brakuje zawodników, którzy jeszcze nie tak dawno biegali po pierwszoligowych boiskach. Najbardziej znanym piłkarzem zespołu z Krakowa jest Paweł Nowak, pomocnik występujący niegdyś w Lechii Gdańsk czy Cracovii Kraków.

W Wigrach natomiast powoli zaczyna się coraz większa rywalizacja w kadrze. Do treningów powrócili Paweł Omilianowicz, Mateusz Romachów i Adrian Karankiewicz. Kontuzjowany jest jedynie Valentin Jeriomenko, a za kartki pauzować będzie musiał Tomasz Tuttas.

Wszystkich, już dziś serdecznie zapraszamy na Relację LIVE z Krakowa, która dostępna będzie na naszej stronie internetowej!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media