OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry pojechały do Puław. Zapraszamy na transmisję
4 listopada 2011, 13:40

Z nadzieją na udaną rundę rewanżową piłkarze suwalskich Wigier wyjechali dziś do Puław na mecz z Wisłą. Po ostatniej porażce z Pogonią Siedlce Wigry nie mogą pozwolić sobie na kolejna stratę punktów. 

Taka sama sytuacja panuje jednak także w obozie beniaminka, który nie wygrał dziesięciu ostatnich spotkań i ma zaledwie dwa oczka więcej od „bialo-niebieskich”, wyprzedzając ich tylko o jedną pozycję. Gospodarzy ma zmobilizować pierwszy występ na zmodernizowanym stadionie przy sztucznym oświetleniu. W debiucie na nowym obiekcie Wisła przegrała z Okocimskim Brzesko 0:2, ale teraz liczy na łatwiejszy pojedynek. Początek meczu Wisła – Wigry w sobotę o godz. 16:00.

Kadra Wigier na mecz z Wisłą Puławy: Karol Salik, Mateusz Grabowski, Marcin Rogoziński, Przemysław Makarewicz, Rafał Darda, Tomas Statkevicius, Adam Pomian, Krystian Słowicki, Kamil Lauryn, Sebastian Świerzbiński, Łukasz Walicki, Paweł Walicki, Patryk Aleksandrowicz, Willer Souza Oliveira, Yago Ribeiro Oliveira, Audrius Brokas, Grażvydas Mikulenas.

W kadrze zabrakło pauzującego za kartki Andrzeja Niewulisa i trzech kontuzjowanych zawodników: Daniela Ołowniuka, Tomasza Bajko i Tomasza Barczaka.

Zapraszamy na transmisję tego spotkania na antenie radia EstacjaFM. Początek o godz. 15:55. Aby posłuchać relacji kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media