OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry popierają Bożenę Kamińską!
4 października 2011, 06:20

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki oficjalnie poparł kandydaturę Bożeny Kamińskiej na posła RP. Suwalczanka startuje w wyborach parlamentarnych z wysokiej pozycji 4. na liście Platformy Obywatelskiej. 

Kandydatka na posła jest żoną byłego piłkarza suwalskich Wigier Grzegorza Kamińskiego. Od lat kibicuje „biało – niebieskim”. Często zasiada na trybunach przy ul. Zarzecze.

Bożena Kamińska jest doskonale znaną animatorką kultury i działań społecznych. Od 11 lat jest dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Suwałkach, od lat związana ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, w którym przeszła wszystkie możliwe szczeble. Od niedawna jest także przewodniczącą Rady Społecznej suwalskiego szpitala i prezesem Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Suwałkach.

– Kultura i sport to naczynia połączone, które wzajemnie się uzupełniają i przenikają w życiu społecznym. W działaniach kultury jestem znana. Jeżeli chodzi o sport, to bardzo go kocham, czynnie uprawiam. Gwarantuję, że zrobię wszystko, by wspomóc nasze Wigry, także w sferze skutecznego poszukiwania pieniędzy na działalność klubu. Fantastyczni kibice i piękny, zmodernizowany stadion zasługują na widowiska na najwyższym poziomie – powiedziała Bożena Kamińska.

– Wigry Suwałki mają szansę po raz pierwszy mieć swojego posła. Jesteśmy przekonani, że działania Pani Bożeny Kamińskiej jako posła będą miały wymierne korzyści dla naszego klubu i miasta – powiedział Dariusz Mazur, prezes Wigier. – Pani Bożena jest osobą prężną, dynamiczną i skuteczną. Jest znana jako doskonały organizator – dodał. Prezes zaapelował do kibiców Wigier, by 9 października oddali swój głos na Bożenę Kamińską.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media