OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry proszą PZPN o zmianę sędziego
28 marca 2019, 14:58

Na sobotni mecz ze Stalą Mielec PZPN wyznaczył jako sędziego głównego Pana Wojciecha Krztonia. Zwróciliśmy się z prośbą do Kolegium Sędziów PZPN o zmianę obsady sędziowskiej w/w meczu.

Prośbę swą motywujemy tym, iż pochodzący z Olsztyna sędzia jest bardzo mocno związany z Klubem Stomil Olsztyn, z którym w obecnym sezonie bezpośrednio walczymy o utrzymanie się w Fortuna 1 liga. Pan Wojciech Krztoń w swoich medialnych wypowiedziach oraz w dostępnych publikacjach prasowych niejednokrotnie nie ukrywał swojej sympatii do Klubu z Warmii i Mazur, z którym związany jest od bardzo wielu lat (były zawodnik drużyn juniorskich, ojciec zawodnika tamtejszej akademii oraz brat byłego piłkarza Stomilu Olsztyn Piotra Krztonia, a obecnie pierwszego trenera Akademii Sportu Stomil Olsztyn ). 

W związku z powyższym, w ocenie Wigry Suwałki S.A. zasadną będzie  zmiana obsady sędziowskiej w wyżej opisanych okolicznościach, w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości co do bezstronności sędziego Pana Wojciecha Krztonia.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media