OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry rozgromiły Warmię
3 marca 2012, 13:43

W rozegranym dziś meczu kontrolnym Wigry Suwałki pokonały wicelidera trzeciej ligi Warmię Grajewo 5:1. 

Gole dla suwalczan zdobyli: : Bobrowski, Gondek, Kisiel, Sobolewski i Tagil. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży.

Przewaga suwalskiego drugoligowca nawet przez moment nie podlegała dyskusji.
– Nareszcie moi zawodnicy zagrali tak jak tego oczekuję. Nie udało się im oczywiście ustrzec pewnych błedów, ale mamy jeszcze dwa tygodnie aby nad tym popracować- ocenił trener Wigier Donatas Vencevicius. Dodał, że martwi go kontuzja Patryka Gondka. Pomocnik Wigier doznał urazu kostki po brutalnym faulu rywala i z tego powodu musiał opuścić boisko.
W Łomży nie zagrał świeżo pozyskany przez suwalczan 18-letni pomocnik Igor Chembarow, który występował ostatnio w młodzieżowych zespołach Spartaka Moskwa. Nie grali również kontuzjowani Andrzej Niewulis i Daniel Ołowniuk oraz Tomasz Bajko.
W najbliższą sobotę (10 marca) w ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją wiosennych spotkań II ligi Wigry zmierzą się z czwartoligowym Płomieniem Ełk. Suwalczanie zabiegają, aby ten sparing rozegrać na własnym obiekcie i połączyć z prezentacją piłkarzy, którzy dołączyli do zespołu w przerwie zimowej.

Warmia Grajewo- Wigry Suwałki 1:5

Strzelcy bramek dla Wigier: Bobrowski (34.), Gondek (44.), Kisiel (70.), Sobolewski (80.), Tagil (90.- karny). Gol dla Warmii padł w 72 minucie.
Wigry: Salik (55.Grabowski)- Lauryn, Tagil, Makarewicz, Pianka (46. Statkevicius), Kisiel, Słowicki (55.Ł. Walicki), Gondek (46.Koszycki), Pomian (46.Bujnowski), Twardowski (55.Sobolewski), Bobrowski (46.Mikulenas).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media