OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry rozgromiły Warmię
3 marca 2012, 13:43

W rozegranym dziś meczu kontrolnym Wigry Suwałki pokonały wicelidera trzeciej ligi Warmię Grajewo 5:1. 

Gole dla suwalczan zdobyli: : Bobrowski, Gondek, Kisiel, Sobolewski i Tagil. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży.

Przewaga suwalskiego drugoligowca nawet przez moment nie podlegała dyskusji.
– Nareszcie moi zawodnicy zagrali tak jak tego oczekuję. Nie udało się im oczywiście ustrzec pewnych błedów, ale mamy jeszcze dwa tygodnie aby nad tym popracować- ocenił trener Wigier Donatas Vencevicius. Dodał, że martwi go kontuzja Patryka Gondka. Pomocnik Wigier doznał urazu kostki po brutalnym faulu rywala i z tego powodu musiał opuścić boisko.
W Łomży nie zagrał świeżo pozyskany przez suwalczan 18-letni pomocnik Igor Chembarow, który występował ostatnio w młodzieżowych zespołach Spartaka Moskwa. Nie grali również kontuzjowani Andrzej Niewulis i Daniel Ołowniuk oraz Tomasz Bajko.
W najbliższą sobotę (10 marca) w ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją wiosennych spotkań II ligi Wigry zmierzą się z czwartoligowym Płomieniem Ełk. Suwalczanie zabiegają, aby ten sparing rozegrać na własnym obiekcie i połączyć z prezentacją piłkarzy, którzy dołączyli do zespołu w przerwie zimowej.

Warmia Grajewo- Wigry Suwałki 1:5

Strzelcy bramek dla Wigier: Bobrowski (34.), Gondek (44.), Kisiel (70.), Sobolewski (80.), Tagil (90.- karny). Gol dla Warmii padł w 72 minucie.
Wigry: Salik (55.Grabowski)- Lauryn, Tagil, Makarewicz, Pianka (46. Statkevicius), Kisiel, Słowicki (55.Ł. Walicki), Gondek (46.Koszycki), Pomian (46.Bujnowski), Twardowski (55.Sobolewski), Bobrowski (46.Mikulenas).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media