OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry rozpoczynają przygotowania
9 stycznia 2012, 07:53

Dzisiaj w samo południe na Stadionie Miejskim piłkarze suwalskich Wigier spotkają się po raz pierwszy w nowym roku, inaugurując przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek II Ligi Grupy Wschodniej sezonu 2011/2012. 

Następnie o godzinie 17:00 w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zawodnicy przejdą badania wydolnościowe i odbędą pierwszy trening.

W przygotowaniach do rundy wiosennej zabraknie Sebastiana Świerzbińskiego, z którym Klub, za porozumieniem stron, rozwiązał kontrakt.

W drużynie Wigier na pierwszych zajęciach pojawi się kilka nowych twarzy. Oprócz Patryka Gondka, który zdołał się już zaprezentować suwalskiej publiczności w Turnieju Mikołajkowym oraz noworocznym sparingu Wigier, zobaczymy Patryka Koszyckiego, Macieja Kisiel, Rafała Bujnowskiego, Pawła Piankę oraz Vasiliego Tagil.

Patryk Koszycki oraz Maciej Kisiel, podobnie jak Patryk Gondek, ostatnio reprezentowali czwartoligową drużynę Płomienia Ełk. Vasily Tagil to środkowy obrańca, wychowanek Dynama Mińsk, który ma za sobą ponad dwuletnie występy w drużynie rezerw Dynama Moskwa, obecnie piłkarz białoruskiego SKVICH Mińsk. Rafał Bujnowski to wychowanek suwalskich Wigier, obecnie reprezentujący Olimpię Zambrów. Paweł Pianka, podobnie jak Rafał Bujnowski jest wychowankiem Wigier, reprezentującym obecnie barwy Rominty Gołdap.

Z pierwszym zespołem trenować będą także zawodnicy, którzy dotychczas grali w rezerwach suwalskiej drużyny. Szansę przebicia się do pierwszego składu dostali od trenera Donatasa Venceviciusa Sebastian Sienkiewicz, Damian Suszczewicz, Michał Jegliński, Filip Pilichowski, Paweł Stasiński oraz Patryk Jaworowski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media