OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry – Start. Kolejny trudny sprawdzian
5 września 2009, 16:00

Ciąg dalszy emocji związanych z rogrywkami II ligi. Już jutro (niedziela, 6 września) o godz. 16:00 piłkarze suwalskich Wigier podejmą na własnym boisku jeden z najlepszych zespołów naszej grupy – Start Otwock. Suwalczanie są niepokonani od czterech kolejek i bardzo chcą podtrzymać tę passę. Będzie to jednak trudne zadanie, gdyż Start mimo środowej porażki z Okocimskim Brzesko, spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie i zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. Zwycięstwo „biało-niebieskich” z doświadczonym podwarszawskim zespołem byłoby na pewno sporym sukcesem i ukoronowaniem bardzo dobrej postawy suwalczan w ostatnich kilku tygodniach. Jedno jest pewne – emocji w Suwałkach jutro nie zabraknie.Wigry Suwałki – Start Otwock, niedziela, 6 września, godz. 16:00, stadion miejski w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26, ZAPRASZAMY!Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE SMS z tego spotkania. Relacja LIVE w serwisie suwalki24.pl

Ciąg dalszy emocji związanych z rogrywkami II ligi. Już jutro (niedziela, 6 września) o godz. 16:00 piłkarze suwalskich Wigier podejmą na własnym boisku jeden z najlepszych zespołów naszej grupy – Start Otwock. Suwalczanie są niepokonani od czterech kolejek i bardzo chcą podtrzymać tę passę. Będzie to jednak trudne zadanie, gdyż Start mimo środowej porażki z Okocimskim Brzesko, spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie i zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. Zwycięstwo „biało-niebieskich” z doświadczonym podwarszawskim zespołem byłoby na pewno sporym sukcesem i ukoronowaniem bardzo dobrej postawy suwalczan w ostatnich kilku tygodniach. Jedno jest pewne – emocji w Suwałkach jutro nie zabraknie.

Wigry Suwałki – Start Otwock, niedziela, 6 września, godz. 16:00, stadion miejski w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26, ZAPRASZAMY!

Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE SMS z tego spotkania. Relacja LIVE w serwisie suwalki24.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media