OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry Suwałki – Lechia Gdańsk 0:0 (zobacz też WIGRY TV!)
24 stycznia 2009, 09:02

W swoim pierwszym sparingu podczas obozu przygotowawczego w Gutowie Małym, Wigry Suwałki zremisowały z Lechią Gdańsk 0:0. Suwalczanie toczyli bardzo wyrównany pojedynek z drużyną Ekstraklasy, za co otrzymali słowa pochwały od szkoleniowca gdańszczan – Jacka Zielińskiego. Remis to dobry wynik, tym bardziej, że trener Zbigniew Kaczmarek nie mógł skorzystać z gry Daniela Ołowniuka, Łukasza Stasiaka, Tomasza Kotwicy, Jakuba Kowalskiego, Andrzeja Niewulisa i Michała Danilczyka. Skład Wigier w pierwszej połowie: Masłowski – Bucholc, Rogoziński, Makarewicz, Bajko, Makuszewski, Drągowski, Rybkiewicz, Radzio, Lauryn, Kleczkowski. W drugiej połowie zagrali także: Barwicki, Chmielewski, Świerzbiński.W kolejnym meczu sparingowym Wigry zmierzą się z Omegą Kleszczów (28 stycznia).  Zobacz w WIGRY TV pomeczowe wypowiedzi trenerów obu ekip – Zbigniewa Kaczmarka oraz Jacka Zielińskiego. POLECAMY!

W swoim pierwszym sparingu podczas obozu przygotowawczego w Gutowie Małym, Wigry Suwałki zremisowały z Lechią Gdańsk 0:0. Suwalczanie toczyli bardzo wyrównany pojedynek z drużyną Ekstraklasy, za co otrzymali słowa pochwały od szkoleniowca gdańszczan – Jacka Zielińskiego. Remis to dobry wynik, tym bardziej, że trener Zbigniew Kaczmarek nie mógł skorzystać z gry Daniela Ołowniuka, Łukasza Stasiaka, Tomasza Kotwicy, Jakuba Kowalskiego, Andrzeja Niewulisa i Michała Danilczyka.
Skład Wigier w pierwszej połowie: Masłowski – Bucholc, Rogoziński, Makarewicz, Bajko, Makuszewski, Drągowski, Rybkiewicz, Radzio, Lauryn, Kleczkowski. W drugiej połowie zagrali także: Barwicki, Chmielewski, Świerzbiński.
W kolejnym meczu sparingowym Wigry zmierzą się z Omegą Kleszczów (28 stycznia).
 
Zobacz w WIGRY TV pomeczowe wypowiedzi trenerów obu ekip – Zbigniewa Kaczmarka oraz Jacka Zielińskiego. POLECAMY!
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media