Wigry Suwałki – Termalica Bruk-Bet Nieciecza – 1:2
2 sierpnia 2012, 09:29

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali z pierwszoligowcem z Niecieczy 1:2 i pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski.

Gości wyprowadził na prowadzenie w 36 minucie Szymon Sobczak. Piłka po jego uderzeniu głową odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki Wigier. Nadzieję dał gospodarzom Kamil Lauryn. Po błędzie bramkarza, w 70 minucie precyzyjnie uderzył z dwudziestu metrów i było 1:1. Gdy kibice jeszcze cieszyli się z tej bramki, składny, szybki atak gości zakończył celnym strzałem Karol Piątek.  W II rundzie Pucharu Polski piłkarze z Niecieczy podejmą GKS Bełchatów. Spotkanie oglądało 1000 widzów.

Wigry mogą teraz skupić się na grze w II lidze. Rozgrywki zaczynają się już w najbliższy weekend. Na początek suwalczanie zmierzą się na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg, a 15 sierpnia o 18.00 podejmą Olimpię Elbląg.

Wigry Suwałki-Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2

Kamil Lauryn 70 – Szymon Sobczak 36, Karol Piątek 71

Wigry: Karol Salik – Krystian Słowicki, Kamil Lauryn, Tomasz Tuttas, Damian Sobolewski – Jakub Cesarek (72 Przemysław Jastrzębski), Łukasz Sołowiej, Mariusz Łapiński, Maciej Kisiel, Adam Pomian (82 Rafał Bujnowski) – Paweł Grudziński (89 Paweł Omilianowicz).