OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry testują przed Ligą Europejską
8 lipca 2011, 09:50

Piłkarze suwalskich Wigier zmierzą się dziś w meczu kontrolnym z ekipą z litewskiej ekstraklasy. Spotkanie z Tauras Taurogi rozpocznie się o 18:00 naszego czasu w oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów od Suwałk Mariampolu. W Wigrach zadebiutują m.in brazylijski pomocnik Willer Souza Oliveira oraz litewski napastnik Andrius Brokas.Tauras, z którym Wigry wygrały zimą 2:1, przygotowuje się obecnie do dwumeczu w Lidze Europejskiej z holenderskim Den Haag. W litewskiej ekipie występują m.in pomocnicy z Francji i Holandii, Goran Jerkovic oraz Regilio Seedorf.

Piłkarze suwalskich Wigier zmierzą się dziś w meczu kontrolnym z ekipą z litewskiej ekstraklasy. Spotkanie z Tauras Taurogi rozpocznie się o 18:00 naszego czasu w oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów od Suwałk Mariampolu. W Wigrach zadebiutują m.in brazylijski pomocnik Willer Souza Oliveira oraz litewski napastnik Andrius Brokas.

Tauras, z którym Wigry wygrały zimą 2:1, przygotowuje się obecnie do dwumeczu w Lidze Europejskiej z holenderskim Den Haag. W litewskiej ekipie występują m.in pomocnicy z Francji i Holandii, Goran Jerkovic oraz Regilio Seedorf.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media