Wigry tym razem bez punktów
30 sierpnia 2015, 23:32

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali 1:2 ze Stomilem Olsztyn. Mecz obserwowało 3066 widzów. Na suwalskim stadionie był komplet publiczności.

Zaczęło się od prowadzenia gości. W 13. minucie. Irakli Meschia podał do Rafała Kujawy, a ten nie miał problemów z pokonaniem Hieronim Zocha. W drugiej części spotkania odważniej zaatakowały Wigry. Przyniosło to efekt w 51 minucie. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Moneta. Niestety, radość nie trwała długo. Kolejną asystę zaliczył Meschia. Tym razem jego dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Grzegorz Lech i jak się później okazało ustalił wynik meczu. Po porażce ze Stomilem, Wigry mają 10 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli I ligi.

Wigry Suwałki 1-2 (0:1) Stomil Olsztyn

gole: Łukasz Moneta 51 – Rafał Kujawa 13, Grzegorz Lech 59

Wigry: Hieronim Zoch – Jakub Bartkowski,Tomasz Jarzębowski, Adrian Karankiewicz,Artur Bogusz – Mateusz Żebrowski (78. Damian Gąska), Bartłomiej Kalinkowski, Marcin Tarnowski, Piotr Ruszkul (75. Aleksandar Atanacković), Łukasz Moneta (66. Bartosz Biel) – Kamil Adamek.

Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Jarosław Ratajczak – Łukasz Suchocki, Dawid Szymonowicz, Paweł Głowacki, Irakli Meschia ( 70. Tsubasa Nishi), Grzegorz Lech (79. Michał Trzeciakiewicz) – Rafał Kujawa (83. Paweł Łukasik).

żółte kartki: Tarnowski – Meschia, Czarnecki, Lech, Ratajczak.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).