OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry wyjechały do Olsztyna. Zapraszamy na transmisję tv
9 maja 2012, 09:39

Piłkarze suwalskich Wigier wyjechali do Olsztyna na mecz z wiceliderem II ligi gr. wschodniej – Stomilem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. 

Donatas Vencevicius zabrał na Warmię osiemnastoosobową kadrę, która ma powstrzymać kandydata do awansu na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy.

Dobrą informacją jest obecność w kadrze Kamila Lauryna i Patryka Gondka, których urazy wydawały się wykluczyć z gry. Do składu powrócił także Andrzej Niewulis, który puzował za kartki. Zabraknie za to Pawła Pianki, który w ostatnim meczu złamał nos.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka są już o krok od awansu do I ligi, ale teoretycznie może ich wyprzedzić jeszcze kilka drużyn. Najgroźniejszym rywalem jest Znicz Pruszków. Ewentualna porażka Stomilu z Wigrami może przynieść jeszcze sporo emocji w końcówce ligi.

Kadra Wigier na mecz ze Stomilem Olsztyn:

Karol Salik, Mateusz Grabowski, Przemysław Makarewicz, Tomas Statkevicius, Vasily Tagil, Patryk Koszycki, Igor Chembarow, Adam Pomian, Kamil Lauryn, Maciej Kisiel, Patryk Gondek, Rafał Bujnowski, Krystian Słowicki, Łukasz Walicki, Andrzej Niewulis, Michał Twardowski, Grażvydas Mikulenas, Tomasz Bobrowski. 

UWAGA! Zapraszamy na transmisję radiową oraz telewizyjną z tego spotkania na stronach www.tvs24.pl oraz www.estacjafm.pl.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media