OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry wznowiły treningi!
1 lipca 2013, 11:50

Po zaledwie dwutygodniowej przerwie biało-niebiescy wznowili treningi. W pierwszych zajęciach, które rozpoczęły się o godzinie 15 brało udział aż 9. testowanych zawodników.

Większość testowanych piłkarzy to młodzieżowcy, głównie z pod warszawskich klubów. Na pierwszym treningu zjawili się m.in. bracia Adrian i Sebastian Cuch występujący ostatnio w Olimpii Warszawa, Rafał Popis występujący na pozycji napastnika, który wiosną również reprezentował barwy warszawskiej Olimpii, obrońcy Mateusz Paradowski z GKP Targówek i Bartosz Kaczmarek z Zawiszy Rzgów, a także Jarosław Olszak z AON-u Rembertów, Bartłomiej Rotuski z Mazura Karczew, Norbert Dregier z Tura Turek i obrońca SMS-u Łódź Dominik Zalewski.

W najbliższych dniach do drużyny dołączyć mają awizowani już wcześniej Kamil Wilk i Serhij Kozuberda, jak również Konrad Wrzesiński z Polonii Warszawa oraz Adam Waszkiewicz z Jagiellonii Białystok.

Biało-niebiescy rozmawiają także z doświadczonym bramkarzem, który w klubie ma pełnić funkcję asystenta oraz trenera bramkarzy, który oficjalnie zaprezentowany zostanie najprawdopodobniej w najbliższych dniach. Wiadomo również, że z Wigrami rozstanie się Povilas Luksys, który występował będzie w jednym z klubów łotewskiej ekstraklasy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media