OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zaczną od wyjazdów
8 lipca 2011, 10:15

Od serii meczów wyjazdowych rozpoczną nowy sezon II Ligi piłkarze suwalskich Wigier. Wszystko z powodu przedłużającej się modernizacji stadionu miejskiego w Suwałkach. Klubowi działacze starają się tak ułożyć terminarz, aby pierwsze mecze sezonu odbyły się na wyjazdach, a rewanże w Suwałkach. Osiągnięto już porozumienie z Wisłą Puławy, Jeziorakiem Iława i Sokołem Sokółka. Na zmianę nie zgadza się jedynie Znicz Pruszków, który chce oba mecze rozegrać u siebie.Zaproponowany przez piłkarską centralę terminarz okazał się dla suwalczan niekorzystny. Wynika z niego, że już w lipcu Wigry miałyby rozegrać dwa mecze u siebie. Chodzi o spotkania z Wisłą Puławy (23-24 lipca) i Zniczem Pruszków (30-31 lipca). Kłopotem są także dwa mecze w roli gospodarza zaplanowane na sierpień, z Jeziorakiem Iława (13-14 sierpnia) i Sokołem Sokółka (27-28 sierpnia).- Jeziorak i Sokół zgodzili się, aby pierwsze mecze rozegrać na ich boiskach, a z Wisłą uzgodniliśmy, że zagramy w Suwałkach, ale dopiero w połowie września – mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.- Problemy stwarza jedynie Znicz – dodaje. Ekipa z Pruszkowa chce, aby oba spotkania z Wigrami odbyły się na jej stadionie. Nowy stadion w Suwałkach, na którym rozpoczęło się właśnie rozkładanie murawy, ma być gotowy do gry we wrześniu. Obecnie trwają intensywne prace. W dniu dzisiejszym zamontowane zostały fotele na trybunie górnej. Zamontowany jest również jeden z jupiterów, pozostałe są złożone i gotowe do montażu. Na 10-11 września zaplanowano mecz Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice.

Od serii meczów wyjazdowych rozpoczną nowy sezon II Ligi piłkarze suwalskich Wigier. Wszystko z powodu przedłużającej się modernizacji stadionu miejskiego w Suwałkach. Klubowi działacze starają się tak ułożyć terminarz, aby pierwsze mecze sezonu odbyły się na wyjazdach, a rewanże w Suwałkach. Osiągnięto już porozumienie z Wisłą Puławy, Jeziorakiem Iława i Sokołem Sokółka. Na zmianę nie zgadza się jedynie Znicz Pruszków, który chce oba mecze rozegrać u siebie.

Zaproponowany przez piłkarską centralę terminarz okazał się dla suwalczan niekorzystny. Wynika z niego, że już w lipcu Wigry miałyby rozegrać dwa mecze u siebie. Chodzi o spotkania z Wisłą Puławy (23-24 lipca) i Zniczem Pruszków (30-31 lipca). Kłopotem są także dwa mecze w roli gospodarza zaplanowane na sierpień, z Jeziorakiem Iława (13-14 sierpnia) i Sokołem Sokółka (27-28 sierpnia).

– Jeziorak i Sokół zgodzili się, aby pierwsze mecze rozegrać na ich boiskach, a z Wisłą uzgodniliśmy, że zagramy w Suwałkach, ale dopiero w połowie września – mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.

– Problemy stwarza jedynie Znicz – dodaje. Ekipa z Pruszkowa chce, aby oba spotkania z Wigrami odbyły się na jej stadionie.

Nowy stadion w Suwałkach, na którym rozpoczęło się właśnie rozkładanie murawy, ma być gotowy do gry we wrześniu. Obecnie trwają intensywne prace. W dniu dzisiejszym zamontowane zostały fotele na trybunie górnej. Zamontowany jest również jeden z jupiterów, pozostałe są złożone i gotowe do montażu. Na 10-11 września zaplanowano mecz Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media