OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zaczynają nowy sezon. Zapraszamy na transmisję do EstacjaFM
18 lipca 2011, 11:24

W środę rozpoczną występy o stawkę piłkarze suwalskich Wigier. Na początek sezonu czeka ich wyjazdowy mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski. W środę o 17:00 Wigry zmierzą się w Karczewie z tamtejszym trzecioligowym Mazurem.Rywal suwalczan zajął w minionym sezonie piąte miejsce w rozgrywkach łódzko – mazowieckiej trzeciej ligi. Piłkarze z Karczewa zdobyli też Puchar Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. W finale tych rozgrywek pokonali Radomiaka Radom 3:0.W meczach kontrolnych przed nowym sezonem Mazur zremisował 0:0 z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz przegrał 1:2 z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.Wigry grały tylko z drużynami z ekstraklasy, litewskiej i polskiej. Przegrały 2:5 z Jagiellonią Białystok, zremisowały 0:0 z Taurasem Taurogi oraz pokonały 4:0 FK Dainava Alytus.Zadowolenia po ostatnim, wysoko wygranym spotkaniu nie ukrywa trener Donatas Vencevicius – Widać, że jesteśmy gotowi do środowego spotkania Pucharu Polski z Mazurem Karczew. Jedziemy po zwycięstwo i awans do kolejnej rundy – powiedział trener Wigier.W Karczewie nie zagra w barwach Wigier Willer Souza Oliveira, który musiał wyjechać na kilka dni do Brazylii, by uzyskać wizę. Nowy pomocnik suwalczan powinien pojawić się w składzie drużyny na inaugurację nowego sezonu II Ligi grupy Wschodniej.Transmisja radiowa z tego spotkania na www.estacja.fm.

W środę rozpoczną występy o stawkę piłkarze suwalskich Wigier. Na początek sezonu czeka ich wyjazdowy mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski. W środę o 17:00 Wigry zmierzą się w Karczewie z tamtejszym trzecioligowym Mazurem.

Rywal suwalczan zajął w minionym sezonie piąte miejsce w rozgrywkach łódzko – mazowieckiej trzeciej ligi. Piłkarze z Karczewa zdobyli też Puchar Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. W finale tych rozgrywek pokonali Radomiaka Radom 3:0.

W meczach kontrolnych przed nowym sezonem Mazur zremisował 0:0 z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz przegrał 1:2 z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.

Wigry grały tylko z drużynami z ekstraklasy, litewskiej i polskiej. Przegrały 2:5 z Jagiellonią Białystok, zremisowały 0:0 z Taurasem Taurogi oraz pokonały 4:0 FK Dainava Alytus.

Zadowolenia po ostatnim, wysoko wygranym spotkaniu nie ukrywa trener Donatas Vencevicius – Widać, że jesteśmy gotowi do środowego spotkania Pucharu Polski z Mazurem Karczew. Jedziemy po zwycięstwo i awans do kolejnej rundy – powiedział trener Wigier.

W Karczewie nie zagra w barwach Wigier Willer Souza Oliveira, który musiał wyjechać na kilka dni do Brazylii, by uzyskać wizę. Nowy pomocnik suwalczan powinien pojawić się w składzie drużyny na inaugurację nowego sezonu II Ligi grupy Wschodniej.

Transmisja radiowa z tego spotkania na www.estacja.fm.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media